Barták při výslechu zkolaboval!

Autor: evak - 
28. srpna 2011
13:19

Doktor Jaroslav Barták zadržený v sobotu kvůli podezření z týrání svých asistentek nezvládl výslech a zkolaboval. Nyní je podle informací policie v nemocnici pod dohledem kriminalistů.

V sobotu se Jaroslav Barták vrátil z dovolené v Turecku a hned na Ruzyni ho čekalo nemilé překvapení. Policie ho okamžitě zatkla a v poutech odvezla na ředitelství Policie ČR. Po pár hodinách absolvoval lékařskou prohlídku a vrátil se k výslechu. Při při převozu do cely předběžného zadržení se mu ale přitížilo a musel být převezen na kardiologické oddělení Nemocnice Na Bulovce, kde je pod neustálým dohledem. V nedělních Otázkách Václava Moravce to řekl policejní prezident Petr Lessy.

Lessy dále dodal, že policie státnímu zástupci v řádu několika hodin sdělí jméno vyšetřovatele, který bude kauzu řešit a bude podán i návrh na Bartákovo vzetí do vazby.

Na Bartáka doposud podalo trestní oznámení šest jeho asistentek. „Týral nás, bil a vyhrožoval,“ tvrdí všechny. K šesti obviněním navíc přibylo ještě jedno: Doktor zřejmě podával svým asistentkám drogy!

Vždy výřečnému lékaři, který se vše snažil brát s nadhledem, zmizel v sobotu úsměv z tváře. Při zatýkání se zmohl jen na obranu slovy: "Jsem nevinný."

odol ( 29. srpna 2011 05:04 )

Je to zaujímavé,ale človek,ktorý toľko ,,odovzdával,, spoločnosti a má s toho v podstate len ,,hrb,, musí takto ponižujúco trpieť.Nevďak vládne svetom a je to všade tak:Za dobrotu na žebrotu!!! Možno sa vyplnia slová znémeho vedca Koperníka:Budúce generácie ma pochopia a ocenia!!!

crakazasecrak ( 29. srpna 2011 04:28 )

boening007???

liskabystrouska ( 29. srpna 2011 04:27 )

stačí se na něj podívata počkat až otevře pusu,nechaly se nachytat ženy teda na co??na jeho zjev,sexapel..ne? PENÍZE!!z toho chlapa mi jde husí kůže již když ho vidím na fotce.

silvervoice ( 29. srpna 2011 04:21 )

Při výslechu nejčastěji zkolabují drogově závislí. Bez přísunu drogy dostanou absťák. Jeho průběh je většinou tak závažný, že ponechání v tomto stavu bez pomoci připomíná mučení a v neznámém procentu případů vede k ohrožení zdraví a života. Protože závislý doprovází absťák časti žadoněním, křikem apod., dostane se mu občas i obuškové výchovy. Policisté se také dost často tváří, že nevědí, že je zatčený závislý - vždyť oficiálně k tomu žádné informace nemají a nechají zatčeného podusit ve vlastní šťávě. Vcelku je přístup k závislým nehumánní. V pozdější, řádné vazbě už může závislý vstoupit do methadonového apod. programu nebo si dokonce (s přivřením očí dozorce) obstarat originální drogu, ale ty začátku jsou údajně velmi těžké.

tomik007 ( 29. srpna 2011 03:33 )

pokud zkolaboval - tak ho urcite vzpruzi VIAGRA

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud