Panna na prodej: Ukazuje další nahé fotky!

Autor: jos - 
18. srpna 2010
05:02

FOTO: Osmnáctiletá Češka Monika to s prodejem svého panenství myslí zřejmě smrtelně vážně. Redakci Blesk.cz se ozval čtenář, který z aukčního serveru získal další hodně odvážné fotky, které Monika vyvěsila na svůj profil.  Podívejte se, co movitým pánům nabízí!

O případu osmnáctileté Moniky, která se rozhodla, že prodá své panenství, jsme poprvé informovali v pondělí. V úterý večer se redakci Blesk.cz ozval muž, který má o Moniku velký zájem.

"Nikdy jsem neměl pannu a chci to zkusit, tak jsem se zalogoval na aukčním serveru a věřím, že Moniku si koupím," napsal nám čtenář, který si přál zůstat v anonymitě a dodal: "Dostal jsem se k dalším fotkám, tak vám je posílám."

Znáte pannu Moniku osobně?
Znáte pannu Moniku osobně? Víte, proč se rozhodla k tomuto kroku? Pošlete nám na ni kontakt nebo její civilní fotografie na online@blesk.cz. Nebo se ozvěte na 724 014 586. Dobrý tip finančně odměníme. 

Do redakce Blesk.cz se tak dostaly další pikantní fotografie, které dokládají, že Monika případným zájemcům může nabídnout opravdu dokonalé tělo.

Zatím o ni svádí boj tři lidé - Waran, Pantau a muž s nickem 007. Posledně jmenovaný v úterý dopoledne přihodil zatím poslední částku a aktuální cena nejsledovanější panenské blány v Česku překročila hranici 5000 Kč.

Do konce aukce ale zbývá ještě dost času. Další zájemce možná panna Monika k navýšení částky sama přemluví, neboť účastníky nevídané aukce vyzvala, ať ji neváhají kontaktovat. 

paralenka ( 19. srpna 2010 08:16 )

Vlastní blbost, dětské tělíčko, které, jak někdo napsal, přitáhne leda pedofily. Možná jí přebývá panenská blána, naopak jí ale chybí mozek a zdravý rozum.Veřejná prostituce jako začátek sex. života? Tak to blahopřeji, jen doufám, že příjem řádně zdaní

zirafa ( 18. srpna 2010 13:49 )

a proč to píšeš mě?!

sakra ( 18. srpna 2010 13:47 )

O sexy těle mám poněkud jiné představy.

zirafa ( 18. srpna 2010 12:13 )

... no, to bude pořádnej vůl....

waserman ( 18. srpna 2010 11:54 )

Navíc ta dívčina na titulní fotce na 18 nevypadá ani omylem. Tohle je fotka z dětství

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud