Na dítě v kočárku spadl v Zábřehu sníh ze střechy

Autor: ČTK, pes - 
26. února 2010
17:31

Na roční dítě v kočárku v pátek dopoledne spadl v centru Zábřehu na Šumpersku ze střechy domu zmrzlý sníh. Podle záchranné služby dítě neutrpělo viditelné zranění, pro jistotu jej ale lékaři převezli do šumperské nemocnice k dalšímu vyšetření a pozorování.

Informoval o tom šumperské policie Miloslav Svatoň. Led ze střechy v Zábřehu spadl na dítě v kočárku také ve středu.

Dnešní událost se stala v Komenského ulici. "V místě, kde byl chodník označen zábranou z dřevěných latí, které měly upozornit na padající led a sníh ze střechy, žena pokračovala dál. Ze střechy spadl na kočárek zmrzlý sníh," uvedl mluvčí. Doplnil, že policie případ prošetřuje. Podle Radky Bakové z tiskového oddělení šumperské nemocnice dítě zatím zůstává ve zdravotnickém zařízení na pozorování.

Podobná událost se stala v centru Zábřehu i ve středu. Na dítě v kočárku před dvěma dny spadl led ze střechy domu na Masarykově náměstí. V tomto případě dítě utrpělo šok a velmi lehké zranění typu odřenin.

Naopak vážné zranění způsobil minulý týden v pátek v Ostravě-Mariánských Horách padající sníh pětileté dívce. Utrpěla vážné poranění hlavy.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud