Proud zabil mladíka. Cestoval na střeše vlaku!

Ilustrační foto
Autor: ČTK, pal - 
1. 2. 2010
12:42

Smrtí skončila cesta osmnáctiletého mladíka, který cestoval na střeše vagonu vlaku jedoucího z Benešova do Prahy, přestože měl platnou jízdenku!

K nešťastné události došlo minulý týden. "V železniční stanici Čerčany byl nalezen bez známek života. Zasáhl ho elektrický proud z trolejí," řekla v pondělí benešovská policejní mluvčí Zuzana Stránská.

"Lékař, který byl na místo přivolán, provedl prohlídku mrtvého a konstatoval smrt elektrickým proudem z kovových trolejí, kde je elektrický proud o napětí 3000 voltů," dodala mluvčí. Případ vyšetřují policisté, kteří nařídili mladíkovu pitvu.

Podle Stránské mladík cestoval na střeše vlaku, i když u něj policisté našli platnou jízdenku z Benešova do Pyšel.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

chichicha ( 2. února 2010 14:39 )

A už se ti býku stalo,že se ti protrh na hajzlu hajzlpapír a když sis volíznul prsty,tak ses pak divil,kde se na nich vzala ta príma čukoláda?

chichicha ( 2. února 2010 14:33 )

ani kokot,ale spíš praču*rák.

anelam ( 1. února 2010 16:25 )

JEDEN VYGUMOVANÉ!!!!!!!

drobek ( 1. února 2010 15:04 )

francjosef ( 1. února 2010 14:35 )

Se nedivím,když to vidí co zde dělá modrá barva k zániku.Je to druhý Palach.

Zobrazit celou diskusi
Další videa