Čtvrtek 18. dubna 2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav
Oblačno, déšť 10°C

Tachecí odsunou do regionu!

Fotografie
 (Autor: internal)
Autor: Lucie Špaková - 
19. ledna 2010
20:36

Zprávy na Primě čekají změny! Podle informací Blesku bývalá ředitelka radiožurnálu Barbora Tachecí (46) diváky svým několikaminutovým pořadem nenadchla, jak televize čekala. Fakta se tak přesunou do Minut regionu.

„Ano, je to pravda. Hlavním cílem je posílit vysílací čas odpoledních zpráv,“ potvrdila Blesku mluvčí Primy Jana Kocová.

Ostrý jazýček kontroverzní moderátorky nebyl asi tak drsný, jak by si Prima představovala. Tachecí totiž nahradí tzv. Krimi zprávy. „Bude se jednat o zprávy odhalující nezákonnost a kriminální praktiky, ale i práci policie a záchranářů,“ vysvětlila mluvčí. Blesku se podařilo získat první reakci Tachecí. „Rozhodnutí vedení respektuji. Nezbyde mi nic jiného, než srazit podpatky a přizpůsobit se,“ řekla moderátorka, která přesun svého pořadu nebere jako osobní porážku.

„Koncept zpráv se musí pravidelně měnit podle potřeb diváka. Tak je to vždy. Fakta mají ale velmi dobrou sledovanost a mě moc baví,“ vysvětlila Tachecí a vyloučila, že by kvůli novinkám z Primy odešla. „V žádném případě o tom neuvažuji,“ ujistila.

Na obrazovce televize Prima se objevila loni 1. září. Nabídku na vlastní pořad dostala od bývalé kolegyně z Radiožurnálu a nové šéfredaktorky zpravodajství Jitky Obzinové. Bylo to téměř přesně rok poté, co se Tachecí léčila po nervovém kolapsu v Praze v Bohnicích.

hihihi ( 21. ledna 2010 19:02 )

Barbra jako živá,akorát jako kdyby měla pusinku eště víc proříznutou.Jó,tou ji prošlo pěknejch pár ptáčků,naposled Ivoška Mathého.

cerealka ( 20. ledna 2010 16:55 )

se z toho p.Tachecí zase nezhroutila

zhoral ( 20. ledna 2010 13:13 )

Absolutní souhlas s tím,že tento pořad znehodnotil zprávy na TV Prima.Tento pořad skutečně nestál za nic a ze všeho nejlepší je,když mluví moderátor současně s hostem,to je pak hotový guláš (bohužel neplatí to jen o tomto pořadu,kdy se předvádí dvě a více osob najednou a ještě je to třeba podbarveno muzikou,či hlukem z ulice apod.)To pak není rozumět absolutně nikomu.Souhlasím také s tím,že tato dáma dávala jasně najevo,na čí straně stojí a komu fandí.Dobré je,že tento pořad zmizí ze zpráv.

cerealka ( 20. ledna 2010 13:02 )

to někoho napadlo,možná,kdyby ten pořad měl jiného moderátora...ale mě stačí slyšet její jméno

woetywoe ( 20. ledna 2010 11:54 )

čekal jsem, že ji odsunou dřív. Tlama, nesympatická, protivná, neumí se chovat. Ukázkově ji školil Ondra Soukup. Ať de do pedele Barbucha.......

Zobrazit celou diskusi