V lese bylo sedm opuštěných štěňat: Chcete je?

Autor: čad - 
19. října 2009
22:01

Neuvěřitelné! Jako vlčí smečka přežívalo několik měsíců sedm štěňat v lesích na Havlíčkobrodsku.

Se svou psí mámou našla útočiště pod vývratem a před týdnem překvapila dvojici houbařů. Co se pejskům stalo, že museli žít v lese? Odvedl je tam majitel, který se o ně už nechtěl starat?

„Jejich matka zmizela a potomci byli ostražití jako šelmy,“ uvedla kynoložka Jana Prchalová. Ta s kolegyní psí rodinku odchytila. „Šest jsme jich odchytily do deky. Matku jsme nenašly a jedno mládě uteklo,“ řekla Prchalová. Co se pejskům stalo, že museli přežívat pod vývratem, se asi nikdo nedozví. Možná je odložil majitel, který se o ně nechtěl starat.

Tři fenky a tři pejsci už mají jména. Po třech dnech se k nim připojil sedmý a dostal jméno Tuláček. Když nenašel sourozence v lese, hledal útočiště v nejbližší vsi. „Po týdnu v zajetí jsou otužilí a zdraví a teď už i mazliví,“ zhodnotila Prchalová.

Fenečka Ája 1 už má nové pány. „Je hodná a čistotná,“ chválila ji Petra Hanousková z Ledče. „Jsou to vděční kříženci okolo tří měsíců. Pokusíme se je ještě do zimy udat dobrým lidem,“ dodala Prchalová. Zájemci mohou psát na mail jana.prchalova@seznam.cz.

katkam21 ( 25. října 2009 23:42 )

ty skurve ,že na tebe máma nešlápla hned v porodnici

cleo ( 22. října 2009 09:55 )

ubožák ubožákem zůstane..však on někdy někde pojde sám, to jsem si jistá.

5454 ( 20. října 2009 19:13 )

Škoda že se nedá zjistit co je to za hajzla. To by ho ale bolelo,šmejd..

av8shun ( 20. října 2009 14:31 )

Chudáčku, tobě toho příroda moc nenadělila, viď? Vlasně seš v pořádným mínusu, co se buněk mozkových a srdce týče... Kdybych se uměla modlit, tak ty ( a tobě podobní siláci) jsi na úprvním místě. Slibuju

majka79 ( 20. října 2009 14:11 )

Kdo sleduje příspěvky v těchto diskuzích , měl by zaregistrovat minimálně příspěvek pana hopkirka a učinit s ním co se má, to je smazat ho. Ne jen, že je níže uvedený příspěvek nabádání k trestnému činu, ale slouží defacto i jako diagnóza duševně nemocného člověka, který by se měl začít co nejdříve léčit, pro dobro své a svého okolí.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud