Pátek 12. dubna 2024
Svátek slaví Julius, zítra Aleš
Polojasno 19°C

V pečovatelském domě uhořela žena

ilustrační foto
ilustrační foto  (Autor: Ivana Žáková)
Autor: ČTK, pes - 
13. října 2009
09:12

Požár v jednom z bytů v pečovatelském domě v Jablonném nad Orlicí si v noci na dnešek vyžádal život čtyřiašedesátileté ženy. Udusila se zplodinami a uhořela.

"Hasiči po příjezdu zjistili, že hoří v bytě ve druhém nadzemním podlaží. Evakuovali deset lidí z bytů, které se nacházely nad hořícím bytem," informovala mluvčí krajských hasičů Vendula Horáková.

Škoda je asi půl milionu korun.

Požár hasiči dostali pod kontrolu ve 21:35 a definitivně zlikvidovali v 21:54. Příčinu požáru zatím zjišťuje vyšetřovatel. Na místě zasahovaly profesionální hasiči ze Žamberka a jednotky dobrovolných hasičů z Mladkova, Letohradu a Jablonného nad Orlicí.

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

bosomfriend ( 13. října 2009 12:46 )

ano, plně souhlasím. Jenže to stojí hodně peněz a pečovatelské domy musí propuštět pracovníky , aby vůbec fungovaly. Šetří se na špatných místech .

bara ( 13. října 2009 11:06 )

rozumný názor...

stefa ( 13. října 2009 09:37 )

Myslím,že by nebylo na škodu do každé místnosti v pečovatelské domě umístit hlásič požáru.Je to určitě užitečná investice ,protože následky takových požárů jsou jak na ztracených životech tak na majetku.A myslím že investice bude určitě menší než následná škoda po požáru.

Zobrazit celou diskusi