Vlčák pokousal tříleté dítě

Ilustr. foto
Autor: jos, čad - 
10. září 2009
20:14

V Třešti na Jihlavsku dnes (ve čtvrtek) pokousal vlčák tříletého chlapce. Případ vyšetřuje policie.

Malý kluk (3) utrpěl vážné poranění pravého oka - víčka. Byl převezen do nemocnice v Jihlavě a pak letecky do necnice v Brně. Případ vyšetřuje policie. Pes podle prvních informací patřil rodině.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

monjja ( 11. září 2009 10:37 )

A tenhle názor se mi líbí taky...to je přesně ono!!! Tohle všechno doufám, že čtou ti rodiče!!! A vůbec všichni rodiče, co mají doma psa (i kdyby to měl bejt "jen" krysařík)...

monjja ( 11. září 2009 10:35 )

Já naprosto souhlasím, tuhle jsem viděla pořad o převychování psů...říkala ženská, že většího psa NENECHÁVAT s dětmi o samotě...ono žádnýho psa bych nenechala s dětmi o samotě, tak za tohle nesou vinu bez debat jen rodiče...nakopat *** a psa sebrat, takovejm lidem nepatří vůbec do ruky!!!

ctown ( 11. září 2009 06:59 )

Oprava : tak kde je vina ?

ctown ( 11. září 2009 06:59 )

Vždy mezi psem a dítětem musí být další článek a to je dospělý člověk. Dítě ani pes nemají rozum, ta de je vina ?

siroky11 ( 10. září 2009 23:07 )

byl agresivní. Pracoval jsem s NO skoro 20 let. Ale ty rozjančené dětičky, to je problém. Psa tahají, dloubou, pošťuchují a jednoho dne i tomu psovi dojde trpělivost.Vinu bych dával dospělákům. Proč nechávají tak velkého psa o samotě s děckem?! Teď veškerou vinu jistě budou svádět na psa a ten malinký pokousaný "chudáček" je v tom nevině, že?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud