Papež Benedikt XVI.: Udeřil reportéra BBC!

Benedikt XVI.
Autor: INT - 
31. 8. 2009
13:25

Papež Benedikt XVI. jak ho neznáme! Na otázku reportéra BBC, týkající se homosexuálních kněží v římskokatolické církvi, se v té době ještě kardinál Ratzinger nečekaně rozčílil a plácl reportéra přes ruku! Podívejte se sami.

Video Benedikt XVI. - Youtube.Com

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

rezacek ( 18. září 2009 00:12 )

... nemusím, ale tady fakt jde o p.r.d. Spíš by mě zajímalo, kdo zaplatí všechny ty šamanské kejkle, které se na nás řítí. Pánbíčkáři sami asi ne, že? Prachy chybějí všude, ale tenhle šašek se tady bude roztahovat za peníze nás, ateistických daňových poplatníků - kterých je v ČR naštěstí většina.

gogo ( 17. září 2009 15:48 )

pravdou také je, že tento člověk byl zvolen papežem proto, že se doufalo, že bude mít větší smysl pro kázeň a pořádek. Ti ostatní kandidáti prý na tom byli podstatně hůř....

sadjida ( 31. srpna 2009 19:24 )

letmo planul po rucce a rekl mu,ty toho nakecas,reportere,jses asi nejakej moooc chytrej chlapec!A reporter z toho nadelal.Jo,kdyby ho placnul Klicko,to by byla asi jina podivana.

kobitka ( 31. srpna 2009 16:51 )

šmarja zuřivě gestikuloval a při tom se dotkl jeho ruky. Ten Blesk už vážně vidí senzaci úplně všude

respektk ( 31. srpna 2009 14:15 )

On ho letmo plácne a hned UDEŘIL......

Zobrazit celou diskusi
Další videa