Wizz Air má komplikace s letadly

Wizz Air
Autor: INT, val - 
17. 8. 2009
11:50

Klienti maďarské nízkonákladové letecké společnosti Wizz Air čeká několikahodinová zpoždění, která vznikají kvůli technické závadě na jednom ze dvou strojů společnosti. S informací přišel server idnes.cz.

"Z letadla unikal olej," vysvětlila mluvčí Wizz Airu Natasa Kazmerová. To si samozřejmě vyžádalo opravu, která způsobila desetihodinová zpoždění.

"Ti, kdo by nechtěli cestovat, mají příležitost zdarma změnit datum odletu nebo si nechat vrátit peníze zpět," dodala Kazmerová s tím, že každý cestující má právo obdržet poukaz na který dosatne jídlo a pití zdarma.

Nejhůře na tom je let do švédského Malmö. Místo odletu ráno v 6:20 by mělo být letadlo přistaveno až v 15:45. Problémům se nevyhnou ani další spoje, například linka do Paříže, Eindhovenu nebo Osla.

Statisticky je ale Wizz Air jeden z nejspolehlivějších, v 91,2% případech všechny lety byly odbaveny včas.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa