Pátek 22. října 2021
Svátek slaví Sabina, zítra Teodor
Polojasno 11°C

Rozlícený cestující vyhodil opilce na chodník!

Ilustrační foto
Ilustrační foto  (Autor: David Malík, ilustační foto)
Autor: op - 
21. června 2009
16:32

Drsný útok na opilého mladíka v nočním autobusu řeší brněnští policisté. Ty přivolal do Hybešovy ulice řidič (27) poté, co zvracejícího opilce vyhodil jeden z cestujících na chodník.

 

Podle něj bezvládně ležící mladík začal zvracet na podlahu autobusu. „Proto zastavil, aby mladík vystoupil. Jeden z cestujících ho však vyhodil na chodník.Při pádu se mladík udeřil do hlavy a útočník utekl. Strážníci přivolali záchranku,“ uvedla mluvčí městské policie Denisa Kapitančiková.

justas ( 21. června 2009 21:26 )

Nazvracel na podlahu a rozlítilo to cestujícího,není to zvláštní,nevyhodil ho za to řidič a cestujícího si vymyslel?

zirafa ( 21. června 2009 20:18 )

to se divím, že byl vůbec schopnej do toho autobusu vlízt, když ji měl jak z praku!

djaba ( 21. června 2009 20:01 )

Stává se, že člověk vypadá jako opilý , má i podobné projevy , ale ! Může být však nemocen a každý nemá nějaké blízké a tak si hledá pomoc sám .Nelze jednoznačně prohlásit - ten je zpitý , kořala jeden .Pravda , nebyl jsem u toho , mohl být opravdu pod vlivem , ale víte jak to je .Někam jdete a najednou jí máte , ani nevíte jak , tak nehažme kámen.

siroky11 ( 21. června 2009 19:35 )

Ten cestující udělal dobře že ho vyhodil, dobytka jednoho. Vy všichni, co se toho ožralého hajzla zastáváte, by jste to mohli uklidit a on by vás humor přešel. Nebo to má uklízet řidič? FUJ!!! Já bych ho taky vykopal ochlastu.

mouse ( 21. června 2009 19:16 )

Podle něj bezvládně ležící mladík začal zvracet na podlahu autobusu. „Proto zastavil, aby mladík vystoupil. Už jste viděli jak bezvládně ležící člověk, zvracející na podlahu, sám vystoupí? Je snad jasné že potřeboval pomoc

Zobrazit celou diskusi
Další videa