Pražská klinika láká sestřičky: Nová prsa zdarma!

Obliba plastických operací u nás roste. Ročně si nechá poprsí upravit kolem 12 000 žen. Případy úmrtí jsou naprosto ojedinělé
Autor: INT, han, puk - 
27. května 2009
09:47

Sháníte práci a ještě potřebujete zvětšit prsa nebo odsát tuk ze stehen? Žádný problém. Pražská klinika Iscare, která se zabývá plastickými operacemi, totiž láká ženy právě na originální benefit! A ty se jim tam s vidinou plastiky zdarma jen hrnou.

Klinika dokonce už zájemkyně musí odmítat! Žena, která podepíše pracovní smlouvu nejméně na tři roky, si může nechat na náklady kliniky v pražských Holešovicích podle své vlastní volby zvětšit prsa, odsát tuk z kritických partií, nebo napnout břicho.

„Neobvyklá reklamní kampaň předčila všechna očekávání,“ řekl manažer kliniky Jiří Schweitzer. Museli prý odmítnout už mnoho sestřiček, doktorek a sekretářek. Schweitzer je akcí nadšený. Jednak se prý vyřeší nedostatek zaměstnanců, a navíc bude »vylepšený« personál kliniky zářným příkladem a důvěryhodným důkazem pro pacienty.

V Česku je problém s nedostatkem zdravotnického personálu už dlouho. Chybí šest tisíc sester a ošetřovatelů. Neokoukají »fígl« plastické kliniky i ostatní? Že by třeba zubaři nabízeli novým zaměstnancům zdarma nový bělostný chrup?

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

siroky11 ( 27. května 2009 15:57 )

Sháníme nové poslance do parlamentu a senátu. Nabízíme zdarma nové mozky, kterých máme na skladě dostatek.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud