Slunečnou sobotu nahradí uplakaná neděle: Nejtepleji bude v úterý

Plavky do konce května možná ještě přijdou ke slovu, deštník ale zcela určitě
Autor: ČTK, šim - 
23. 5. 2009
16:24

Po pátečních bouřích a přívalech deště, které způsobily problémy na mnoha místech republiky, je sobotní obloha většinou bez mráčku. Neděle však bude opět uplakaná.

Již v noci na neděli ale bude přes střední Evropu postupovat další fronta a druhý víkendový den by měl být zatažený až oblačný, místy s deštěm nebo přeháňkami, ojediněle bouřkami. Srážky ani vítr by ale pravděpodobně neměly být tak vydatné jako v pátek a fronta přinese oteplení.

V neděli by měly být nejvyšší denní teploty 19 až 23 stupňů Celsia, na jihozápadě Čech až 25 stupňů Celsia. Teplo by mělo být do úterý, kdy meteorologové denní maxima očekávají až mezi 24 a 28 stupni Celsia. Ve středu by se pak ale mělo ochladit až o deset stupňů a měly by přijít další srážky, případně bouřky. Postupně by se mělo ve druhé polovině týdne zase oteplovat až na víkendových 20 až 24 stupně Celsia.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa