Neděle 20. září 2020
Svátek slaví Oleg, zítra Matouš
Polojasno 20°C

Olejová skvrna zablokovala dopravu v centru Prahy

Ilustrační foto  (Autor: David Malík)
Autor: ČTK, pal - 
13. května 2009
08:49

Asi dvousetmetrová olejová skvrna za Jiráskovým mostem směrem z centra na Smíchov zkomplikovala ve středu ráno dopravu v Praze. Auta projedou na místě pouze pravým jízdním pruhem, oba levé jsou zablokované a tvoří se kolony.

Řekl to operátor z Centra dopravních informací. Doprava v metropoli podle něj stojí nejen v okolí Jiráskova mostu, na pátém stupni jsou směrem do centra i ulice 5. května, Nuselský most, Legerova a Žitná ulice. Kompletně ucpané je i Karlovo náměstí do Resslovy ulice a Resslova směrem do centra.

"Nákladnímu vozu ráno unikl z převodovky olej, hasiči to tam nyní odklízejí a zasypávají," řekla ČTK mluvčí pražské policie Eva Miklíková s tím, že zatím není jasné, jak dlouho se bude na odklízení nehody pracovat.

Doprava se však v ranní špičce již tradičně komplikuje i na jiných místech Prahy, čtvrtý stupeň je podle operátora Dopravně informačního centra také ve Vinohradské ulici, na Smetanově nábřeží směrem k Národnímu divadlu, v Křižovnické ulici a na Jižní spojce před Barrandovským mostem. Doprava stojí i v Argentinské ulici a na mostu Barikádníků směrem do centra.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud