Sobota 2. prosince 2023
Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav
Zataženo, sněžení -2°C

Prasečí chřipka děsí pražské pařmeny!

Ilustrační foto
Ilustrační foto  (Autor: ilustrační foto)
Autor: efk - 
30. dubna 2009
13:21

Epidemie prasečí chřipky začíná ovlivňovat i oblasti, které nikdo neočekával. Zásadně to například pocítili organizátoři celosvětové salsa párty, která se o víkendu uskuteční v Praze!

V sobotu večer v Óčko klubu na pražském Vyšehradě má vyvrcholit jedno z největších evropských setkání milovníků jihoamerického tanečního stylu salsa.

A jeho pořadatelům celou akci překvapivě komplikuje prasečí chřipka. „Salsa je spojena s Jižní Amerikou a ta je zase bohužel v současnosti spojena s prasečí chřipkou. Protože na sobotní akci k nám přijedou dýdžejové a účinkující z celého světa, tak se nás už někteří návštěvníci ptali, jestli tam nehrozí prasečí chřipka,“ s úsměvem vysvětluje programový ředitel klubu Óčko.

„Takže bych chtěl všem lidem vzkázat, že jediné, čeho by se měli v sobotu na Vyšehradě bát, je pěkně divokej mejdan. Něco takového tu totiž ještě nebylo,“ směje se hlavní organizátor.

„Ale protože k nám přiletí dýdžejové třeba z Kamerunu nebo účinkují například z Filipín a pak i Jižní Ameriky, takže ty zostřené kontroly na letištích to trochu komplikují,“ smutně přiznává.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud