Čtvrtek 24. září 2020
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Oblačno, déšť 22°C

Dívku (20) znásilnil, jejího druha spálil

Policista hlídá ohniště, na kterém z vraždy podezřelý muž (39) údajně spálil tělo oběti (32)  (Autor: Blesk - Ondřej Požár)
Autor: Ondřej Požár, jos - 
1. dubna 2009
05:22

Hrůza a zděšení obchází domek v Brně- Komárově. A také všechny zdejší obyvatele. Z vraždy podezřelý muž (39) tam v pondělí ráno údajně spálil tělo zde bydlícího nájemníka (32), kterého zřejmě podle policie zabil. A jak tvrdí družka (20) mrtvého, ji znásilnil!

Klíčový je v tomto otřesném případu bar U Piráta ve Svatopetrské ulici. Tam se trojice v neděli v noci seznámila a popíjela. Po půlnoci odešli do domu, kde nájemník s partnerkou bydleli. Co se tam stalo, ale policie zatím tají.

Podezírá staršího muže z usmrcení soka. „Syn šel v pondělí ráno o půl sedmé do práce a na dvoře u sousedů viděl oheň. To pálili tělo! Plameny šlehaly hodně vysoko. Odpoledne přijela policie,“ uvedla sousedka. Podle ní dům obývali narkomani.

Znásilněná dívka popsala děsivou událost, která se stala v pondělí odpoledne v baru U Piráta. „Znásilnili mě a zabili mi muže!“ vykřikovala. Byla v šoku. Barman zavolal policii a ta podezřelého v domě zatkla.

Bar U Piráta. Zde se pár s údajným vrahem a násilníkem seznámil.Bar U Piráta. Zde se pár s údajným vrahem a násilníkem seznámil. | Blesk - Ondřej Požár

Bar U Piráta. Zde se pár s údajným vrahem a násilníkem seznámil.

V ohništi na dvorku našli policisté ohořelé kosterní ostatky. „Zatím není jisté, zda jsou to pozůstatky člověka, nebo zvířete. Víc se dozvíme po pitvě. Její výsledky budou do 14 dnů,“ řekla policistka. Tělo shořelo s pomocí dřeva, kterého je na dvoře plno.

Otřesenou ženu odvezli do nemocnice v Brně-Bohunicích. Podezřelý sedí v cele. Policie ho obviní nejspíš ve středu.

Policie hledá svědky

Kriminalisté žádají hosty zmíněného baru U Piráta, kteří v osudnou dobu viděli dva muže a ženu, aby se přihlásili na linku 158. Barman totiž odjel na dovolenou a policie ho vyslechne až po návratu.

 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud