„Nabídek k práci mám hodně. Jsou to různá vystoupení pro firmy a hlavně jsem dostal nabídku, abych hrál v muzikálu Děti ráje,“ pochlubil se Blesk.cz před časem Jan Bendig. Jenže vedení muzikálu Děti ráje o žádné nabídce pro mladého zpěváka neví!

„Také jsem četl, že má od nás nabídku na účinkování, ale není to pravda. Žádnou roli jsme mu nenabídli a ani se k tomu nechystáme,“ řekl Blesk.cz producent úspěšného představení Viktor Mráz.

Fotogalerie
13 fotografií

Proč Bendiga v muzikálu nechtějí? „Není to vůbec nic osobního proti Honzovi. Zpěvák je to bezesporu výborný. Jenže my jsme s našimi herci úplně spokojení a nechceme vůbec nikoho měnit. Celý tým herců za námi stál v době před premiérou, kde někdo do médií neustále „prášil“ zaručené info, že Děti ráje nebudou nikdy realizovány. Teď jim chceme jejich důvěru oplatit tím, že nebudeme do muzikálu zvát nějaké nové hvězdy a připravovat tak o práci naše herce,“ vysvětlil koproducent Dětí ráje Petr Dodal.

„S trochou nadsázky bych možná řekl, že kdyby se nám teď do muzikálu nabízel třeba i sám Caruso, tak bychom ho prostě odmítli,“ tvrdí s úsměvem Dodal. Vedení úspěšného muzikálu skutečně nemá k nějakým změnám důvod. Představení je vyprodané na několik měsíců dopředu a ze všech stran se na Děti ráje valí jen slova chvály.

„Musíme to zaklepat, ale opravdu žádnou ekonomickou krizi na zájmu o Děti ráje nepociťujeme. Dokonce jsme museli od března přidat čtvrteční představení, protože si chataři a chalupáři stěžovali, že hrajeme jen v pátek a o víkendu, kdy oni nejsou v Praze,“ přiznal spokojený koproducent. V současné době mají Děti ráje zimní prázdniny, ale ty končí už 22. ledna.