Pondělí 26. února 2024
Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr
Zataženo, déšť 8°C

Malebný ostrov nabízí „bydlení zdarma“ na rok. Zájem je ohromný, ačkoliv inzerát má háček

Autor: DVL - 
5. srpna 2022
15:37

Ostrov v Atlantském oceánu, jehož populace činí méně než 200 lidí, zaznamenal obrovský zájem o svoji nabídku. Nabízí ubytování na rok zdarma, píše Mirror. Přes 500 lidí se přihlásilo, přestože nabídka má jeden veliký háček.

Překrásný prostřední ostrov ze tří Aranských ostrovů, Inis Meáin v Irsku, začal na konci července iniciovat něco zcela nového – nabídl jedné rodině příležitost bydlet na místě rok bez jakýchkoli poplatků.

Server GalwayBeo informoval, že o toto jediné místo, které ostrov nabídl, se ucházelo 560 lidí jenom během dva a půl týdne. Ostrované mají nyní opravdu těžké rozhodování.  

Nicméně nabídka je určena pouze pro rodiny s dětmi školního věku. Rodiny musí splnit ještě jednu podmínku – musí mít vůli naučit se irský jazyk a aktivně jej používat.

Tato nabídka je bezpochyby lákává, neboť pro rodinu s dětmi by osvobození od měsíčních poplatků na dobu jednoho roku mohlo mít velký vliv na rodinné finance.

Dara O´Madaion z komunitního centra Inis Meáin hovořila s Galway Bay FM o „zcela novém“ vzdáleném pracovním centru, které mají nyní na ostrově, jenž pojme každého, kdo může pracovat z domova. Také zdůraznila, že „na ostrově je mnoho pracovních nabídek“.

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

Zobrazit celou diskusi