Středa 23. září 2020
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Polojasno 25°C

Trump odráží vtípky na oranžový obličej. A řekl, co může za nepřirozenou barvu

Autor: ČTK - 
7. srpna 2020
08:07

Americký prezident Donald Trump si ve světle klasických žárovek připadá hezčí než v záři těch úsporných. Ve čtvrtek se s tímto poznatkem svěřil zaměstnancům továrny na výrobu praček ve městě Clyde v Ohiu, kam se vydal na návštěvu. Zaujalo to agenturu DPA.

„Jste všichni hezcí, ale když se používali staré žárovky, vypadali jste lépe než s těmi strašnými moderními,“ řekl Trump. „Já je mám rád hlavně proto, že nevypadám tak oranžově,“ uvedl také šéf Bílého domu.

Trumpova vláda loni v září zrušila zákaz klasických žárovek, který měl začít platit od letošního roku. Trump tvrdí, že ty úsporné jsou nebezpečný odpad, a pochybuje o tom, že by se je lidem chtělo vyhazovat do speciálních boxů.

DPA připomíná, že Trump je kvůli svému nepřirozeně působícímu opálení často terčem vtípků. Už opakovaně řekl, že má raději tiskové konference pod širým nebem, protože v přirozeném světle vypadá lépe. 

PPP150W ( 7. srpna 2020 14:46 )

Panu všemocnému asi uniklo, že úsporné žárovky již dávno používají princip LED, nikoli tzv. zářivkový, který byl díky použitému luminoforu a přítomnosti rtuťových par skutečně nebezpečným odpadem. LED technologie tolik toxické nejsou, nehledě na mnohem delší životnost a účinnost. Lze u nich rovněž volit světelnou teplotu, tedy odstín světla. A v neposlední řadě nutno podotknout, že Trump vypadá blbě bez ohledu na to, čím je osvětlen, tedy i ve tmě, popř. ozářen infračerveným spektrem přísvitů bezpečnostních kamer.

strejda777 ( 7. srpna 2020 12:57 )

To je fakt m.a.g.o.r.! Tak jestli za jeho nepřirozenou barvu obličeje mohou žárovky, tak pro má světlé kruhy kolem očí????? Si dělá z lidí p.r.d.e.l., prostě prezident......!

kukuku ( 7. srpna 2020 09:54 )

Ještě by měl orangutan vysvětlit, proč je pod stejnýma žárovkama oranžový jenom on.

kukuku ( 7. srpna 2020 09:40 )

Že je dezinfekce do žíly proti viru Trumpovi už vysvětlili. Teď ještě zbývá, že "když se používalI staré žárovky", tak to má Blesku poslat s Y.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud