Modelka divočila v KLDR: Popíjela na ulici, obrala strážníka a fotila se nahá

Autor: tva - 
20. 9. 2019
15:30

Brazilsko-americká modelka Liziane Gutierrezová (33) se sérií fotografií pořízených v Severní Koreji dostala do křížku s tamními zákony. Kromě focení v sukni s nápisem „USA“ uprostřed ulice v Pchjongjangu si zde pořídila také selfie s čepicí severokorejského strážníka, kterou ukořistila v baru.

Gutierrezová se dostala do širšího podvědomí během svého soudního sporu se zpěvákem a rapperem Chrisem Brownem. Do Korejské lidově demokratické republiky přicestovala jako součást skupiny turistů ze západních zemí.

Během jejího pobytu modelka pořídila několik polonahých snímků v hotelovém pokoji, několikrát se vyfotografovala před sochami historických vůdců Severní Koreje a v alkoholovém opojení dokonce odcizila i policejní čepici.

Byli jsme s celou skupinou ve vlaku a během toho jsme popíjeli. Asi šest hodin v kuse. Měli jsme tequilu, whisky, nějaká piva, prostě všechno,“ popsala Gutierrezová svůj zážitek.

„Potřebovala jsem si odskočit na záchod, jenže byl zamčený, protože tam zrovna někdo byl. Najednou jsem si všimla té čepice, která ležela kousek od dveří. Udělala jsem si jen pár fotografií, video a vrátila ji zpátky. Ten strážník si toho vůbec nevšiml,“ dodala.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

a-z- ( 20. září 2019 19:25 )

Každej, kdo má v P.R.D.E.L.I díru, může dneska dělat modelku.

peyotl ( 20. září 2019 18:01 )

Kim si z ní udělá uklizečku, nebo ji hodí psům. cuchtu

MilousJeBuh ( 20. září 2019 17:57 )

Ty voe zas kaceri tlama,to uz muzu rovnou shukat kacera do zobaku

petr366 ( 20. září 2019 15:58 )

Tolik se snažila a ten nelidskej režim si ji ani nevšiml. To takovou,, modelku" ve výslužbě docela nas_re.

Zobrazit celou diskusi
Další videa