Matka zamkla dítě (7 měs.) v rozpáleném autě. Z pekla ho vysvobodil strážník

Autor: tva - 
23. 7. 2019
16:23

Dramatický moment zachytil na video policista, kterého přivolala matka ke svému autu na parkovišti v americké Atlantě. Ve vozidle nedopatřením zamkla své sedmiměsíční dítě. Teplota přitom dosahovala nebezpečných 32 stupňů Celsia. Infomuje o tom britský zpravodajský server The Mirror.

Bezradná matka proto vytočila číslo integrovaného záchranného systému a požádala o asistenci při vyprošťování dítěte, jež se ocitlo ve vážném ohrožení. Strážník jménem Ronald Stoddard z atlantské policie tak dorazil na pomoc.

Speciálním nástrojem rozbil okno spolujezdce a plačící miminko z automobilu vyprostil. Celou akci nahrál na kameru, kterou měl připevněnou na sobě. Poté, co se vystresované dítě uklidnilo, předal jej zpět do péče matky.

Ve Spojených státech ročně zahyne v průměru 37 dětí, které někdo zapomněl v rozpáleném autě. Motoristy a rodiče proto policie v letních měsících před takovým chováním pravidelně varuje. 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa