Autobus s turisty nacouval přímo do letadla. Čumák prorazil zadní sklo

Autor: Mii - 
15. 7. 2019
16:20

Ke zvláštní nehodě došlo v minulých dnech na blíže nespecifikovaném letišti ve Španělsku. Řidič autobusu, který převáží cestující z letadel do haly, si při couvání nevšiml zaparkovaného stroje a plnou rychlostí do něj najel. Čumák letadla mu kompletně prorazil zadní sklo. Nikomu z pasažérů se nic nestalo, píše ruský web Tvzvezda.ru.

Na incident na twitteru upozornila místní letuška, které se podařilo nehodu natočit. Na záznamu je vidět, že autobus je na letadlu zcela nabořený, řidič ho musel v zrcátkách kompletně minout. Kdy přesně k nárazu došlo, není jisté, příspěvek byl zveřejněn v sobotu 13. července.

Nehodu posléze potvrdila analytická letecká firma Jet Airliner Crash Data Evaluation Center. Podle ní šlo o letoun společnosti Air Nostrum, nikdo nebyl zraněn. Škody jsou hlášeny v řádu desítek tisíc korun, poškozen je jak autobus, tak letadlo.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

cassablanca ( 16. července 2019 14:38 )

Jsem se i zasmála

tomik007 ( 15. července 2019 22:04 )

HI-TECH analek

Zobrazit celou diskusi
Další videa