Kličko prchal z hořící jachty. Boxerova rodina zažila chvíle hrůzy

Autor: ČTK - 
25. června 2019
10:10

Bývalý dlouholetý vládce světového boxu Vladimir Kličko si prožil chvíle hrůzy během plavby na pronajaté jachtě ve Středozemním moři. V noci na cestě z Ibizy na Mallorcu vypukl ve strojovně požár a po tísňovém volání se díky rychlému zásahu hasičů podařilo všechny pasažéry zachránit. Informoval o tom list Bild.

Třiačtyřicetiletý Ukrajinec Kličko, jehož éru profesionálního šampiona těžké váhy ukončil v listopadu 2015 senzačně Brit Tyson Fury, byl s rodinou evakuován v půl druhé v noci. V tu chvíli byli asi sedm námořních mil od pevniny.

„Děkuji hasičům na Mallorce a také posádce na palubě, všichni se maximálně snažili, aby dostali situaci co nejrychleji pod kontrolu,“ řekl Kličko Bildu. Na Ibize se zúčastnil vernisáže německého umělce Leona Löwentrauta. Příčina požáru zatím není známa.

Vladimir Kličko je ukrajinský profesionální boxer a bývalý mistr světa v těžké váze. Zvítězil také na olympijských hrách v Atlantě v roce 1996 v nejvyšší váhové kategorii nad 91 kg. Je mladším bratrem profesionálního boxera Vitalije Klička.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud