Muž (27) předstíral kontrolora, rok hodoval v KFC zadarmo. „Mazaného jedlíka“ zatkla policie

Autor: FiM - 
15. května 2019
10:07

V JAR se stal dosud nevídaný případ, muž předstíral, že je kontrolorem fasfoodového řetězce KFC, a dostával tak jídlo zdarma. Zaměstnanci, kteří s ním přišli do styku, tvrdí, že se choval velmi uvěřitelně a vždy nosil dobře padnoucí sako. O bizarním případu informoval britský bulvární list Daily Mail. O tom, v jakém stavu je po ročním fastfoodovém obžerství jeho figura, už informace nejsou.

Sedmadvacetiletý univerzitní student navštěvoval restaurace KFC v Durbanu a tvrdil, že ho poslalo vedení, aby otestoval kvalitu jídla. Vždy chodil slušně oblečen, zamířil rovnou do kuchyně, ochutnával jídlo a v ruce měl psací podložku a dělal si poznámky.

„Když přišel, snažili jsme se všichni chovat co nejlépe, abychom nevytočili muže z ředitelství. Byl strašně přesvědčivý, protože vystupoval sebevědomě a kolegové z jiných KFC ho znali,“ řekl zaměstnanec jedné z restaurací, kam podvodník chodil. „Když přišel, spěchal do kuchyně, vše kontroloval, dělal si poznámky a požádal o ochutnávku, čeho chtěl... Nejspíše dříve pracoval pro KFC, protože věděl úplně všechno,“ doplnil zaměstnanec.

Podvodník údajně do KFC někdy přijížděl limuzínou, jelikož jeho kamarád pracoval na poloviční úvazek jako řidič, na důvěryhodnosti mu přidala také falešná průkazka.

Na sociálních sítích se ale šejdíř stal hitem. „Stala se z něj legenda a velmi zkušený ochutnavač,“ napsal uživatel Lee Kirichu na twitteru. „Chopil se příležitosti, tak tomu říkám. Jeho příběh mi přijde celkem vtipný... Celý zpropadený rok!“ napsala uživatelka Gladys.

Falešný „kontrolor“ si každopádně bude muset nyní zvyknout na vězeňskou stravu. „Výhodou“ je, i ta bude gratis, ale nebude smažená a nejspíš ani „proklatě dobrá“.  

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

jana999 ( 15. května 2019 11:08 )

tak nevím, je tohle opravdu na vězení, rok jíst ty srajdy?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud