Izrael začal ostřelovat „teroristické cíle Hamásu“. Po raketách z Pásma Gazy

Autor: peb, ČTK - 
25. 3. 2019
18:00

Izraelská armáda v pondělí oznámila, že začala provádět údery na cíle radikálního palestinského hnutí Hamás v Pásmu Gazy. O několik hodin dříve raketa odpálená z Pásma Gazy zranila nedaleko Tel Avivu sedm lidí. Izraelský premiér Benjamin Netanjahu ve Washingtonu prohlásil, že Izrael nebude tolerovat žádné raketové útoky na své území.

Izraelská armáda ve svém prohlášení uvedla, že zahájila údery na teroristické cíle Hamásu ve všech částech Pásma Gazy

Mezi zasaženými cíli byla i námořní pozice západně od města Gaza a také výcvikový tábor na severu Pásma Gazy, uvedly palestinské zdroje, na něž se odvolává agentura Reuters. Obě lokality byly pravděpodobně evakuovány. Hamás měl několik hodin na to, aby obyvatele Pásma Gazy varoval před očekávanými nálety.

Izraelský premiér Benjamin Netanjahu, který se ve Washingtonu sešel s americkým prezidentem Donaldem Trumpem, zdůraznil, že Izrael nebude tolerovat jakékoli raketové útoky na své území a učiní vše pro obranu svých obyvatel.

Smrt Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Záznam zádušní mše O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Sledujeme, co se děje po veřejném rozloučení a pohřbu nejznámějšího českého zpěváka

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa