Žena hrozila ve Francii bombovým útokem v nemocnici. Policie ji bleskově zneškodnila

Žena ve francouzském Dunkerqueu pohrozila bombovým útokem (7. 11. 2018).
Autor: ČTK - 
7. 11. 2018
12:19

Francouzská policie dnes ve městě Dunkerque na severu země zadržela ženu, která hrozila bombovým atentátem v místní nemocnici. Policie před jejím zadržením uzavřela okolí a evakuovala nemocnici. Na místo dorazila i speciální zásahová jednotka a pyrotechnici. Informovala o tom francouzská média. Podle vyšetřovatelů nejspíš žena trpí psychickými problémy, uvedla agentura Reuters.

Na místě zasahují policejní specialisté, hasiči i pyrotechnici. Podle dosavadních informací, žena dnes dopoledne přišla na pohotovost a oznámila, že v nemocnici jsou výbušniny, informoval server Franceinfo. 

V takových případech je vždy ihned vyhlášen poplach, dodal zpravodajský server. Police budovu prohledala a ženu zadržela. Útočnice podle všeho vykazovala sebevražedné sklony. Místní policisti dodali, že o ní a jejích psychických problémech věděli. Totožnost ženy tisku nesdělili.

Novináři s odkazem na policejní zdroj oznámili, že žena není napojená na žádné teroristické organizace. Policie tuto informaci oficiálně zatím nepotvrdila. „Situace je pod kontrolou, nemocnice byla evakuována a oblast je uzavřená,“ sdělil novinářům zdroj blízký vyšetřování.

Doporučujeme
petr002 ( 7. listopadu 2018 14:21 )

-Najděte nahe dívky ve svém okolí zdeee : Huit.Re/Divky

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa