Oslava promoce skončila bojem o život. Brandona ve strip klubu brutálně zbili

Třicetiletého muže ubili skoro k smrti na záchodě strip klubu
Autor: peb - 
4. 11. 2018
19:20

Už dva týdny bojuje Brandon Lyons (30) o život poté, co ho někdo brutálně zbil na záchodě ve strip klubu v americkém Detroitu. Přišel slavit úspěšnou promoci svého bratrance, ale teď už je 14 dní v kómatu. Policie přitom stále netuší, kdo za činem stojí, podrobnosti se snaží zjistit i zoufalá rodina. O případu informoval web televize Fox News. 

Brandon byl 20. října na pánské oslavě promoce svého bratrance. V jednu chvíli odešel na záchod, z něj už se ale po svých nevrátil. „Jeho kamarád ho sháněl, několikrát mu volal na mobil. Najednou to zvedli policisté, kteří mu řekli, že Brandona nakládají do sanitky,“ řekla Foxu přítelkyně zbitého muže. 

„Má mnohočetná krvácení do mozku, museli mu odstranit polovinu lebky. Pořád není vzhůru,“ připojila přítelkyně.

Třicetiletého muže ubili skoro k smrti na záchodě strip klubuTřicetiletého muže ubili skoro k smrti na záchodě strip klubu | Fox News

Policie zatím nikoho nezatkla a v případu neohlásila žádný pokrok. Rodina oběti ale věří, že někdo z hostů strip klubu musí něco vědět. Zástupce podniku se brání tím, že v klubu nikdo napaden nebyl. A dál se o věci odmítá bavit.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa