Alkohol za otěže nepatří: Opilý muž spadl z koně, který ho pak vláčel po benzínce

Autor: msj - 
27. 8. 2018
21:04

Ani za volant, ani na kolo a dokonce ani na člun nepatří alkohol. Neměl by tedy patřit ani tomu, kdo jede na koni. Alespoň ne pokud se účastní silničního provozu. Právě to se vymstilo opilému muži, který na benzínce spadl z koně. Zvíře ho za to hned vytrestalo.

Muž z americké Kalifornie, dosud označovaný pouze jako Steve, byl natočen bezpečnostní kamerou, jak spadl ze svého koně. Když si 19. srpna vyrazil na projížďku ve městě Quincy, byl údajně opilý.

Na záběrech se Steve snaží dostat z koně, ale když zvedne svou pravou nohu, spadne ze sedla na zem. Při pádu nepustil otěže z rukou a mohutné zvíře držel, i když byl na zemi. Koni se to ale očividně nelíbilo a Steva pěkně po asfaltu protáhl.

Nedojel však daleko a později dovolil Stevovi se znovu postavit na nohy. Za mužem poté přiběhl kolemjdoucí a ptal se, jestli je v pořádku, protože celý pád viděl. Nakonec vše dobře dopadlo.

Video Alkohol za otěže nepatří. Opilý muž spadl z koně, který ho pak vláčel po benzínce - YouTube

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa