Park oživlých mrtvol u bran univerzity: 76 lidí se najednou předávkovalo supersilnou marihuanou

Autor: msj - 
16. 8. 2018
12:41

76 lidí se předávkovalo drogou, která zatím vypadá jako syntetický druh marihuany. Kolemjdoucí parku v americkém Connecticutu jen nevěřícně sledovali, co se po jejím požití s lidmi děje. Na zem padali jako domino!

Úřady potvrdily, že k většině předávkování došlo v parku New Haven během středy. "Máme tu kluka, který leží na aleji, vůbec nereaguje, má otevřené oči a je studený,“ řval náhodný kolemjdoucí, uvádí New Haven Register.

Záchranář popsal, že lidé v parku padali jako domino. Jen se dostali k prvnímu, padal další. Nebyla hlášena ani jedna smrt, ale úřady potvrdily, že dva lidé jsou v ohrožení života.

Předávkování se projevilo zvracením, zvýšeným krevním tlakem, upadáním do bezvědomí a mělkým dýcháním. Všem byl aplikován Naloxone, lék proti předávkování, který se zatím zdá být funkční.

Kousek od parku se nachází proslulá universita Yale. Policie tak nyní varuje její studenty před drogou známou jako K2. S touto drogou už policisté mají nějaké zkušenosti. Podařilo se jim totiž zatknout sedmatřicetiletého Felix Melendeze, u kterého panuje velké podezření, že je s drogou a s předávkovanými v parku nějak spojen.

Syntetická marihuana je rostlina, na kterou je rozprachem nanesena celá řada chemikálií. Výsledkem mají být do extrému vyhnané účinky, které obvykle po konzumaci navozuje marihuana rostlinného původu. Experti, lékaři i policie varují před konzumací této syntetické marihuany už dlouhou dobu. Nikdy není jisté, co všechno spolu s rostlinkou člověk do sebe dostane. Nyní budou všichni předávkovaní muset podstoupit krevní testy, aby se zjistilo, co přesně do sebe dostali.

 

Doporučujeme
buznazblesku ( 16. srpna 2018 14:11 )

Třeba pochcipejte feťaci hnusny!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa