Ozbrojenci s kalašnikovy spustili přestřelku v Marseille. Policii unikli

Ozbrojenci v Marseille pálili do mladých lidí u kulturního centra
Autor: ČTK, kal - 
21. 5. 2018
21:45

Policie v pondělí odpoledne zasahovala při přestřelce v problematické čtvrti jihofrancouzského města Marseille. Stříleli tam muži vyzbrojení kalašnikovy a policii zavolali svědci, kteří slyšeli několik výstřelů. Útočníci, kterým se podařilo uniknout, na policisty mířili a stříleli do vzduchu.

Policie podle agentury AP uvedla, že incident, při němž byla jedna osoba zraněna, nemá teroristické pozadí.

Střelba se odehrála ve čtvrti, která je známá vysokou kriminalitou a prodejem drog. Podle agentury AFP byli ozbrojenci ve dvou autech. Předchozí informace o střelbě do mladých lidí se nepotvrdily.

V únoru 2015 v jiné čtvrti Marseille vypukla intenzivní přestřelka mezi policisty a překupníky drog, při které nikdo nebyl zraněn. Obchodníci s narkotiky byli později odsouzeni k vysokým trestům.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Bohuslav Chalupa ( 22. května 2018 10:39 )

bylo by velmi naivní se domnívat, že rozprášením IS na území Syrie došlo k jeho definitivnímu zničení - obávám se, že došlo naopak, díky zcela a naprosto bezpečnostně nezvládnuté migrační krizi (v mnohatisícových davech migrantů) k nekontrolované infirltraci do stávajícíh evropských muslimských komunit/nejenom se vším, co tuto hrozbu doprovází - radikalace těch umírněných, obchod s lidmi, vydírání, drogy a TERORISTICKÉ útoky proti původnímu obyvatelstvu - moc děkujeme za tuto prozíravou a odpovědnou bruselskou politiku.

JanZrokican ( 21. května 2018 22:38 )

No co dodat.Černý inženýři a doktoři obchodují s drogami obohacují blbé francouze. Jenom kreténský národ může dobrovolně odevzdat svoji zemi svým koloniálním sluhům. Je to dobře, protože jim mají hodně vracet za jejich zplundrované země.

tomik007 ( 21. května 2018 22:28 )

"incident pry nemá teroristické pozadí" - jakakoliv forma nasili je teror soudruzi !

bizon_pepa ( 21. května 2018 22:11 )

Byli psychicky nemocní, tak to nemohl být teroristický čin. Navíc to byli zoufalci, když při střelbě z kalašnikovů do davu nikoho prakticky netrefili.

rexrothak ( 21. května 2018 22:10 )

Tak si zastřileji na předměsti a tim,že jen jenoho zrani a na policajty zamíří,ale potom pálí do vzduchu,tak to není teroristický čin.Tak jo frantíci už jste se semkli i s novinářskou žumpou.

Zobrazit celou diskusi
Další videa