Středa 22. května 2024
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno, déšť 19°C

Brutální útok před zavřeným pekařstvím. Řádění muže s obuškem ukončila až policie

Autor: ČTK, ivm - 
13. dubna 2018
08:40

Německá policie zastřelila v pátek časně ráno ve městě Fulda muže, který před pekařstvím napadl a zranil několik lidí. Informovala o tom agentura DPA, podle které policie motiv útoku zatím nezná.

Podle sdělení policejní mluvčí oběťmi útočníka se stali pracovníci pekařství a řidič dodávky jejich dodavatele. Incident se odehrál v 04:20, kdy pekařství ve městě Fulda, asi 90 kilometrů severovýchodně od Frankfurtu nad Mohanem, ještě nemělo otevřeno. Zranění některých napadených jsou vážná.

Po příjezdu policistů na místo činu napadl útočník i je, házel po nich kameny a útočil čímsi podobným obušku. Muži zákona jej proto zastřelili.

Motiv činu zatím zůstává nejasný. Policie nezveřejnila totožnost zastřeleného muže a jasné není ani to, zda byl pod vlivem drog či alkoholu.

gabreta ( 13. dubna 2018 22:02 )

A dobře dělají. Je to jedinej možnej recept na umouněný zmetky. Zato u nás se zase předvedli, když zasahující policistku v Krupce cikán praštil kamenem do hlavy, že lehla a nešl do vazby a pustili ho!!! Takový agresory nekompromisně střílet a střílet! Jediný co platí!!!

bobou ( 13. dubna 2018 10:03 )

Tak již i v Německu se s tím přestali "demokraticky" párat a začali je bez milosti střílet.. Tak hlavně, ať si z nich vezme příklad i naše policie a také konečně začne nebezpečné, ohrožující individua okamžitě střílet!!! Když můžou jinde v EU, tak proč ne u nás!!!

Zobrazit celou diskusi