»Splašená« lanovka vyhazovala lyžaře za jízdy: Lidi lítali na všechny strany!

Splašená lanovka vyhodila vyděšené lyžaře ze sedačky.
Autor: štš, lm - 
16. 3. 2018
16:22

Gruzie je čím dál oblíbenější lyžařskou destinací, tamní středisko Gudauri si však moc dobrou reklamu neudělalo. Těžko uvěřitelným způsobem se tu totiž porouchala lanovka: zničehonic se rozjela v opačném směru, navíc dvojnásobnou rychlostí!

Vyděšení lyžaři se na »splašené« lanovce řítili zády napřed a na spodní točně je prudká otočka vymrštila ze sedaček a praštila s nimi o zem! Několik sedaček se dokonce urvalo a u spodní točny se z nich vytvořil zátaras, který strhával všechny další přijíždějící.

Když ostatní viděli, co je čeká, před inkriminovaným místem raději dobrovolně vyskákali ještě za jízdy. Incident si vyžádal minimálně 8 zraněných, ale nikdo by naštěstí neměl být zraněn vážně. Podle médií je ale mnoho lidí „otřesených a v šoku“.

Video V Gruzii se »splašila« lanovka: Otočila, zrychlila a vyhazovala lyžaře! - Facebook

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

skaara ( 18. března 2018 15:07 )

Chudáci lidi, cítim s nima až do morku kostí, protože jsem také lyžařka a tyhle lanovky nenávidím už od malička. A absolutně nechápu, kde byla OBSLUHA LANOVKY, která to měla celé okamžitě zastavit a když to nešlo ovládat normálně měli VYPLNOU PROUD pro tu lanovku, ale nikdo nic nedělal !!! Nechali tam ty lidi zmasakrovat !! A komu to připadá směšné, tak ten je BEZCITNÁ SVINĚ !!!

aIIina ( 17. března 2018 08:22 )

Asi jim tam píše někdo "inteligentní" jako je zdenekk.

jirinovo ( 16. března 2018 23:31 )

Koukám, že v redakci mají nového negramotu. Ani nadpis článku neumí napsat česky. Lítat by měli lidé ne lidi.

karelka ( 16. března 2018 17:59 )

To jsou sportovci, jsou zvyklí.....

Zobrazit celou diskusi
Další videa