Mariňák, který zabil Usámu bin Ládina: Před letem se opil a policie ho musela vyhodit z letadla!

Autor: csk - 
27. února 2018
08:55

Hrdina z Afghánistánu Rob O'Neill to v neděli tak přehnal s pitím, že ho museli před vzlétnutím vyhodit z paluby letadla! Rob O'Neill (41) byl v neděli vyhozen z letu amerických aerolinií. V Nashvillu nastoupil do letadla směr Dallas, ale po několika minutách začal předvádět takové scény, že na něj musel personál přivolat policii. 

Podle svědků se nejdříve choval naprosto nevhodně k pasažérům. Letovému personálu, který se ho snažil uklidnit, sprostě nadával. Mariňák byl natolik opilý, že upadl do bezvědomí. Když přišel k sobě a byl požádán, aby opustil letadlo, začal být vůči letuškám agresivní a musela na něj být přivolána policie, které se konečně podařilo odvést ho z letada ven.

Voják už kolem sebe dříve budil značné kontroverze. Jeho kolegům se například vůbec nelíbilo, když si úspěšný zátah proti lídrovi Al-Kajda chtěl přivlastnit sám pro sebe. Po nedělním excesu se médiím podařilo O'Neilla zastihnout střízlivého, trapný incident ovšem odmítl jakkoli komentovat.

VIDEO: Muž řídil opilý i přes zákaz řízení. Strážníci si ho všimli, když jel v protisměru

Video Muž řídil opilý i přes zákaz řízení: Strážníci si ho všimli, když jel v protisměru - Městská policie Praha

 

sores ( 27. února 2018 11:11 )

Ten do.by.te.k mohl chlastem zavít všechny pasažéry kdyby odletěl,no hrůza!!!! Okamžitě sebrat povolení létat a vysokou pokutu. Je to sv.i.ňá.r.na před jakýmkoliv řízením chlastat to svi.n.s.t.vo!

xxxx666 ( 27. února 2018 10:31 )

Mají depky z toho jak musí pořád lhát a nemůžou říct jak to ve skutečnosti bylo.Nikdy neuvěřím,že pokud by zabili a chytli Usámu veřejně by se tím nechlubili.To jak se ho rychle zbavili je velmi podivné,stejné jako celý 11 září.Nevěřím různým konspiracím,ale je to celé přinejmenším hodně divné.Komplet tým seals co po Usámovi tenkrát šel zahynul při různých nehodách,on jediný zatím žije.To je taky zváštní nezdá se vám???

Nezadat ( 27. února 2018 09:19 )

***o,zavraždit můžeš jen slušného člověka a nikoliv špinavý dobytek.

Nezadat ( 27. února 2018 09:17 )

Doufám,že to nebylo příliš vysoko nad mraky.

GolemzKyjova ( 27. února 2018 00:11 )

Jen vrazi z USA, podle ksichtu navíc i dement co neměl hezké dětství, vyrůstal v dětském domově, ze kterého rád zdrhal.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud