Lenka se bojí, že její manžel přišel o hlavu. Dostali ho lovci lebek, strachuje se

Autor: shp - 
15. listopadu 2017
17:38

Měl vždycky pro strach uděláno. Vypadá to, že na to doplatil. Britský dobrodruh Benedict Allen (57) se ztratil při cestě v Papui Nové-Guineji. Nikdo neví, kde je a jestli je vůbec naživu. Největší strach má o něj jeho česká manželka Lenka, která se doma v Praze obává toho nejhoršího s jejich třemi dětmi.

Nikdo o něm neslyšel již tři týdny. Jestli je naživu, je nejisté. Na adrenalinové dobrodružství do Papuy-Nové Guineje vyrazil sám a bez GPS. Frajeřil a nejspíš se ztratil. Příbuzní teď trnou strachy, kde může Benedict být a jestli je v pořádku. Manželka Lenka je strachy bez sebe.

Lenka je velmi statečná, ale obě jsme s ním v křížku. Můj bratr je milující osoba, plný šarmu, velmi hodný a vždycky dělá vtípky. Je dobrosrdečný, miluji ho a hodně se o něj strachuji. Nespala jsem vůbec poslední noc a sedím u telefonu a očekávám nějaké zprávy,“ uvedla Katie Pestille (63).

Lenka i ona mají největší obavy z toho, že mohl být zabit místními lovci lebek, kteří uřezávají svým obětem hlavy. Sestra i jeho manželka se taky obávají, že se mohl stát obětí drogových gangů, které v této oblasti operují. Benedict není v zemi poprvé, místní kmeny ho mají rády a nezaútočily by na něj.

Není to přitom poprvé, co se Benedict ztratil. Před 35 lety zmizel na zahraniční expedici a tři měsíce o něm nikdo neslyšel. Naděje tak umírá poslední. Kdyby si s sebou vzal GPS, věděli by jeho milovaní, kde je. Nebo alespoň znali polohu jeho mrtvoly…

Podívejte se na reportáž o ztraceném Slovákovi:

Video  TV reportáž o ztraceném vojákovi Yefferu Sánchezovi  - Youtube.com/TV Uno

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

rentierskej ( 15. listopadu 2017 22:16 )

vidím jen fotku, (článek ani nečtu) a MUSÍM s tebou souhlasit!

zwil ( 15. listopadu 2017 19:10 )

Velmi zodpovědný trojnásobný otec a vyloženě rodinný typ...třeba tam tím svým šarmem a humorem oblažuje místní...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud