Žena trpěla bolestí hlavy: Neuvěříte, co živého jí lékaři vytáhli z ucha!

Autor: aba - 
5. 11. 2017
07:25

Trpěla bolestí hlavy a ani silné prášky nezabíraly. Žena z Indie už začínala být zoufalá, a tak vyhledala lékařskou pomoc v nemocnici. Zvláštní bylo, že její potíže začaly, až když jednou usnula na verandě. Když se jí doktoři podívali do ucha, zůstali jak opaření.

Lekshmi L. z oblasti Karnataka v Indii jednou odpoledne na chvíli usnula na verandě. Když se probudila, sužovala ji bolest hlavy a nepříjemný pocit v uchu, který šlo špatně identifikovat. Požádala svou dceru, aby jí do ucha posvítila, ale nic nebylo vidět.

Prášky na bolest nezabíraly a když Lekshmi začala z bolesti blouznit, vzal ji její manžel do nemocnice. Tam jí doktoři posvítili do ucha a nestačili se divit. Za světlem začal z ženina ucha lézt pavouk.

To, jak osminohé zvíře leze z ucha, nafilmovali a šokující video se začalo šířit po sítích. Podle doktora je normální, že lidé chodí na pohotovost s bolestí ucha, ale je velice neobvyklé, aby v kanálku přežíval živý tvor.

"Byla jsem zděšená, protože jsem cítila, jak se to zvíře hýbe uvnitř ucha. Ta bolest mě znehybňovala. Nemohla jsem myslet na nic jiného a byla jsem k smrti vystrašená, když doktoři potvrdili, že mám v uchu pavouka," vypráví žena o hrůzném zážitku.

Parazita se lékařům ale podařilo z ucha vyndat a žena teď bude určitě opatrnější, až bude příště usínat na verandě.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

obessenalucerne ( 5. listopadu 2017 22:55 )

Nejhnusnější je carmin ve všech svých niccích.

ferdiznac ( 5. listopadu 2017 14:48 )

Ucho je hnusnější než pavouk.

sigenius ( 5. listopadu 2017 11:32 )

žena teď bude určitě opatrnější, až bude příště usínat na verandě... -Jasně, hlavně se plně věnovat usínání a ničím se nerozptylovat. Velkým nešvarem při usínání je používání mobilních telefonů.

Zobrazit celou diskusi
Další videa