Šokující smrt zbohatlické dcerušky v psychiatrické léčebně: Její rodina je prokletá!

Autor: bop - 
8. října 2017
21:25

O tom, že se peníze nerovnají štěstí, jistě dědička nemalého jmění Daisy Boyd (†28) věděla ledacos. V její rodině o peníze nikdy nebyla nouze, sama se měla vdávat za miliardářského synka... Pak ale všechno krachlo a její život za šokujících okolností vyhasl v psychiatrické léčebně. 

Ještě před rokem zářila v černo-zlatém obleku na večírku k příležitosti svého zasnoubení. Její vyvolený přitom nebyl nikdo jiný, než proslulý Dan Macmillan (42), dědic jmění přesahující 8 miliard Kč. Společně tvořili hvězdný pár. 

Mladá sochařka pocházela z rodiny, která mimo jiné vydělávala díky kavárně River Café, proslulému podniku v Londýně oceněného michelinskou hvězdou. Podnik totiž založila její zesnulá babička. Její snoubenec přitom pochází z ještě zámožnější rodiny. Návrhář pánské módy Dan ale nikdy nebyl zrovna „hodný chlapec“... Muže zřejmě poznamenalo dětství v tak nesmírném blahobytu, protože spíš než kariérními úspěchy se proslavil drogami, večírky a milostnými vztahy s topmodelkami. 

Mezi kauzy, které vnesly jeho jméno do povědomí, například patří vztah s Kate Moss a Jade Jagger, dcerou Micka Jaggera. Obě dámy ho nakonec poslaly k šípku. Přišly totiž na to, že s nimi beze studu chodil současně... Mladý Macmillan byl navíc už jednou zasnoubený, a to s ukrajinskou modelkou Sašou Volkovou, ani tento vztah mu však nevyšel. 

Rodina Macmillanů je přitom skoro stejně nešťastná, jako bohatá. Danův otec Alexander sledoval celé dětství vlastního tátu, jak se postupně upíjí k smrti, jeho mladší bratr Joshua zemřel na předávkování v roce 1965 a jeho sestra Rachael zemřela ze stejných příčin v roce 1987. O rodině se někdy mezi lidmi žertuje, že je prokletá. 

Také život mladé Daisy mohl být docela jiný. Chodila na prestižní soukromé školy, dostávalo se jí všeho, co by mohla chtít. Štěstí jí to však do života bohužel nepřineslo. S Danem spolu chodili dva roky, než se zasnoubili. Rok poté však muž svou žádost odvolal a ze zásnub vycouval. Je pravděpodobné, že smutek z rozpadlého vztahu patřil mezi věci, které nakonec dívku stály život.

Jen pár měsíců po ohlášení rozchodu totiž skončila ve speciální londýnské psychiatrické léčebně. Ani nemocnice, ve které za pouhý týden pobytu zaplatíte 145 000 Kč, však nedokázala ztrápenou dívku zachránit. Zemřela za nejasných okolností ve čtvrtek ráno vlastní rukou. 

VIDEO: Kate Moss v klipu jako prostitutka.

Video Kate Moss v klipu jako prostitutka - Youtube.com

burgermiky ( 27. prosince 2017 03:28 )

Saša nikdy neukončila "přátelství" s jednou legendární rockovou hvězdou

bullshit ( 9. října 2017 12:24 )

Viz např. Bureš, Rittig, Janoušek, Kelner, Bakala, Krejčíř, Bém, Rath a stovky dalších. Sami jich tu máme tak k tisícovce...

pepen ( 9. října 2017 08:22 )

Kdyby pomáhali ti zbohatlíci nemocným dětem-tak se jim to neděje!!!Bohužel ,,Boží mlýny,,!!!melou.Nikomu smrt nepřeji...většinou ti zbohatlíci mají peníze podvodem,nebo nakradené!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud