Vysoké podpatky a sluneční brýle: Melania vyrazila do zaplavené oblasti v luxusním outfitu

Autor: base - 
29. srpna 2017
18:20

Americký prezident Donald Trump se s manželkou Melanií rozhodl navštívit Texas, kde řádil hurikán Harvey, který má na svědomí nejméně 9 životů a vyhnal na 30 tisíc lidí z domovů. Jejich návštěva ale vzbudila na sociálních sítích velký humbuk. Melania totiž vyrazila do zaplavené oblasti v podpatcích a slunečních brýlích.

Trumpovi vyrazili z Bílého domu okolo půl deváté ráno místního času. Zatímco Donald nasadil outfit odpovídající výletu do postižené oblasti, Melania se nastrojila jako na módní přehlídku. Předvedla se ve vysokých podpatcích, elegantních kalhotách a na očích měla sluneční brýle. Na sociálních sítích sklízí za obleček velkou kritiku.

Jedna z komentujících například napsala: „Při návštěvě národní povodňové katastrofy má sluneční brýle a podpatky? Jako vážně? Ženská nazdar. Chybí mi paní Obamová.“ Další z odpůrců jejího outfitu uvedl: Představte si, že kvůli povodni ztratíte úplně všechno a pak vás přijde navštívit Melania Trump ze svého zlatého apartmánu v podpatcích a slunečních brýlích.“

Po příletu do Texasu se Melania přezula do bílých tenisek a na hlavu si nasadila čepici.

Melania Trump si do Texasu vzala čepici Flotus.Melania Trump si do Texasu vzala čepici Flotus. | Twitter

Jak hodnotil Trump tělo francouzské první dámy? Podívejte se na video:

Video  Trump hodnotil tělo francouzské první dámy: Poslechněte si, co řekl  - Reuters, Facebook / Elysejský palác

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

jarecka69 ( 30. srpna 2017 14:15 )

D.bile, on neprijel zachranovat, ale resit situacvi a navic tam je vetsina evakuovanych. No a asi netusis, ze Austin nema plaze

bizon_pepa ( 30. srpna 2017 09:59 )

Blesk nezajímá jaké je tam počasí. Když zrovna na Trumpa nic nemaj, tak aspoň natřou boty jeho paní.

auslak ( 30. srpna 2017 08:09 )

To je nejlepší se jít podívat kde nic nebylo a nic není. Jenom svítí sluníčko a je pěkné počasí. Snad se ještě podívají i na nějakou hezkou pláž.

jarecka69 ( 30. srpna 2017 06:50 )

Ale zapomneli napsat, ze byl v Corpus Christi a v Austin, kde zaplavy nejsou a ani neprsi, jenom je horko a sviti slunko. Do Austin vozi evakuovane lidi a zvirata! No a pani " Obamova" se nikdy ani neracila objevit kdyz byl problem! Zrovna jsem tady pracovne, tak asi vidim jake je tady pocasi. Podivejte se na mapu, Houston je kousek vedle.

dudinka ( 29. srpna 2017 22:28 )

Samice tura domácího, a i ta je užitečnější než tahle kreatura, která nemyslí na nic jiného než na to, jak bude vypadat.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud