Filipínce vyděsil podivný objekt na obloze. Nikdo neví, co to je

Autor: Mii - 
22. 8. 2017
13:59

Mimozemské plavidlo, nebo obyčejný mrak? Takové otázky si pokládají Filipínci poté, co turista při cestách po zemi natočil ze svého auta podivný útvar na obloze. Video rozvířilo diskuzi na populárním YouTube kanále SecureTeam10, který se neidentifikovatelným jevům na obloze věnuje. Jeho provozovatelé si jsou jisti, že jde o návštěvu z jiné planety. Někteří diváci ale klidnili nadšení, podle nich jde spíše o vrchol hory. 

Video pořídil muž, který vyrazil na Filipíny na dovolenou. Při jedné ze svých cest autem si všiml na obloze podivného útvaru, který nedokázal identifikovat, a natočil jej na mobil. Záznam pak odeslal na YouTube kanál SecureTeam10, proslavený rozebíráním údajných záznamů UFO.

Majitele kanálu video okamžitě zaujalo. Po pozorném prozkoumání celé záznamu došli k názoru, že objekt není nic jiného než mimozemská loď, která se maskuje mrakem.

„Muž říkal, že byl na dovolené na Filipínách a jel po silnici, když si všiml divného čtvercového objektu. Vypadalo to, jako kdyby ta věc seděla na mraku,“ popisuje komentátor ve videu. „Říkal, že byla tmavá, hodně velká a neměnil se jí tvar,“ dodává.

Video Podivný objekt na Filipínách rozvířil diskuzi mezi lidmi - YouTube SecureTeam 10

Tým v určitých částech videa upravil barevnost a kontrast, aby se na objekt podíval zřetelněji. Úprava potvrdila vyprávění turisty – čtvercový objekt jakoby sedící na mraku. „Skoro jako kdyby se ten objekt snažil předstírat, že je mrak,“ sděluje svojí domněnku komentátor.

Prosté vysvětlení je nejčastější

Reakce Filipínců byly smíšené. „Vypadá to dost děsivě, ale možná je to jenom špička hory, která vykukuje z mraků,“ napsal jeden z uživatelů.

Jiný na to reagoval: „Je jasně vidět, že mrak to není. Co to tedy je?“

Video se objevilo jen pár dní poté, co neobvyklý úkaz na obloze vyděsil turisty na pláži v Číně. Lidé před ním dokonce běželi do úkrytu. I v tomto případě se vyrojily spekulace o návštěvě z jiné planety, ale mluvčí místního zábavního centra vysvětlil, že podivný objekt byl jen kouřový efekt z nedalekého ohnivého představení. Filipínská záhada však zůstává neobjasněná. 

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa