Migranti v člunu se vylodili uprostřed pláže plné turistů: Rozprchli se, než přijela policie

Autor: shp - 
10. 8. 2017
15:32

Na nafukovacím člunu, který mohl kdykoliv prasknout a odsoudit je k smrti, připluli na pobřeží Cádiz. Afričtí migranti z plavidla rychle vyskákali a zmizeli ještě před příjezdem policie. To vše před zraky vyděšených turistů a dovolenkářů.

Na nafukovacím člunu bylo migrantů několik desítek. Incident se stal ve středu odpoledne a dosud není jasné, zda někteří z ilegálních uprchlíků byli zadrženi. Je dokonce pravděpodobné, že jsou stále na útěku.

Místní i turisté byli z výjevu zděšeni. „Co se to děje?“ táže se jeden z mužů v plavkách na záznamu příjezdu migrantů. Ti do Španělska přicestovali z afrického autonomního města Ceuta. To využívají pašeráci lidí k přepravě migrantů do Evropy.

Španělsko je častým cílem uprchlíků z afrických zemí. Ve čtvrtek bylo v zemi zadrženo 30 migrantů z Alžírska a Maroka, kteří se do země snažili dostat schovaní ve vozidle. Samotný Cádiz přitom také zažil v minulosti již několik náporů uprchlíků.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

tgbg ( 11. srpna 2017 10:46 )

Nejhorší imigranti jsou z Ruska.

fotrpjotr ( 11. srpna 2017 01:12 )

Před válkou se už prokouklo,tak se bude tvrdit,že utíkají před chudobou.

smeagol ( 11. srpna 2017 00:17 )

Ona uz je valka i v Alziru a Maroku?

zkratik ( 10. srpna 2017 19:33 )

překvapuje mě,jak jsou ti na pláži klidní.Černý přijeli v černý lodi,to tý vody už by mě nikdo nedostal.Černou barvu nemusím

buban ( 10. srpna 2017 18:51 )

I Vy jeden ošklivý xenofobe - pronásledovaní doktoři a inženýři utíkali shánět práci...

Zobrazit celou diskusi
Další videa