Opičí mámě zabil elektrický proud mládě: S tělíčkem se nechtěla rozloučit celé dny

Autor: aba - 
30. 7. 2017
17:25

Smutný okamžik ze zvířecí říše zachytily kamery. Opičí mládě přišlo ve městě Bangalore v Indii do kontaktu s dráty elektrického napětí a zemřelo. Jeho opičí maminka to ale odmítla akceptovat, a tak s sebou své mrtvé mládě nosila ještě několik dní.

Tlupa opic se ve městě usídlila i přes nebezpečí, které dráty vysokého napětí, které kolem stromů vedou, pro zvířata představují. Bohužel na to doplatilo jedno z mláďat, které se k nim přiblížilo.

Podle místních, kteří událost viděli, malou opičku zasáhl výboj proudu a ta bez života spadla dolů. Opičí máma se k mláděti ihned rozeběhla a snažila se ho probrat, jenže marně. Na pomoc ji přišla i další samice z tlupy, všechno ale bylo marné.

Opice se se smrtí svého mláděte odmítla smířit, a tak ji místní ještě následující čtyři dny vídali, jak s sebou tělíčko bez života nosí v náručí. Nepouštěla ho dokonce ani při šplhání na stromy. 

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

andorea ( 30. července 2017 18:00 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa