Mimina na jehlách: Lodičky pro kojence rozlítily rodiče

Autor: nka - 
31. 3. 2017
21:05

Rozporuplné reakce vyvolává na sociálních sítích americká společnost vyrábějící lodičky pro kojence. Botičky s podpatky, vyvedené v zářivých barvách a zvířecích vzorech, jsou určené pro nemluvňata do šesti měsíců věku. Řada rodičů ale výrobce kritizuje za „sexualizaci“ holčiček.

Měkké bačkůrky společnost Pee Wee Pumps prodává pod názvy jako „Divoška“, „Diva“ nebo „Kráska v růžové“. „Vaše malá princezna se stane královnou plesu,“ píše společnost na svých stránkách. Tady má i řadu videí od nadšených rodičů, kteří svým ratolestem střevíčky pořídili.

Podívejte se na miminko s podpatky:

Video Lodičky pro nemluvňata vyvolávají nejednoznačné reakce. - YouTube

Obrázky malých princezniček se „šmrncovními“ botičkami firma plní také svůj facebookový profil. Uživatelé sociální sítě ale na věc nemají jednoznačný názor. Jedni se nad lodičkami rozplývají, podle jiných jsou „úchylné“ a „odpudivé“.

„To je jedna z nejnevhodnějších věcí, jaké jsem kdy viděla,“ píše v komentáři jedna z uživatelek. „Může mi někdo říct, v čem je to nevhodné? S nedělními šatičkami by byly krásné,“ nesouhlasí další.

„Naše výrobky nejsou určeny k chození, jejich účelem je uspokojit v současnosti neustále rostoucí poptávku po módních produktech pro děti,“ napsala podle BBC v prohlášení Michele Holbrooková, zakladatelka firmy sídlící v americké Pensylvánii.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

joudajoudovy ( 1. dubna 2017 07:00 )

souhlas.... nejaky zvraceny pedofil se zaraduje a o.....

nika70 ( 31. března 2017 22:39 )

Ješkote, to je skoro jako dětský porno

587587 ( 31. března 2017 21:30 )

Ty fotky jsou zde jako dárek pro pedofily?

Zobrazit celou diskusi
Další videa