Americké čarodějnice zaklely Trumpa. Chtějí ho tak vypudit z úřadu

Autor: nka - 
25. 2. 2017
21:26

S faktem, že americké prezidentské volby vyhrál Donald Trump, se nehodlají smířit tamní příznivkyně černé magie. Novou hlavu státu se proto rozhodly zaklít, a tím ji z Bílého domu vypudit. Oznámila to britská stanice BBC.

Za správnou dobu pro vyřčení zaklínadla čarodějnice určily noc z pátku na sobotu. Úderem páteční půlnoci se tak příznivci magie napříč Spojenými státy spojili, aby společně pronesli speciální zaklínadlo.

To má zařídit, aby se Trumpovy „zlovolné činy setkaly s neúspěchem“ a aby „se nezmocnil naší svobody, nenaplnil naše mysli nenávistí, zmatkem, strachem nebo beznadějí“.

Hlavní skupina čarodějnic se shromáždila v New Yorku před Trumpovým mrakodrapem Trump Tower. Návod k rituálu ale bylo možné najít i na internetu, protože čarodějky si k události vytvořily skupinu na Facebooku, a přidat se na dálku.

 

K řádnému provedení obřadu bylo zapotřebí mít nelichotivou fotografii nového prezidenta, oranžovou svíčku, tarotové karty a po jedné misce s vodou a se solí. Na svíčku pak měli příznivci magie vyrýt špendlíkem Trumpovo jméno, odříkat zaklínadlo a obrázek prezidenta nad plamenem spálit.

Černá magie pobouřila konzervativní křesťany, kteří čarodějnice obvinili z „vyhlášení duchovní války“. Čarodějnice ale hodlají rituál opakovat do té doby, než Trump opustí Oválnou pracovnu. Nejbližší termíny, které se řídí fázemi měsíce, budou 26. března, 24. dubna a 23. května.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

rumungro ( 26. února 2017 08:21 )

 Já tam byl,chlupatou kozinu na nahé tělo hodil ... Váááu

1912 ( 26. února 2017 06:50 )

Zločincká US vře

yokky ( 25. února 2017 23:52 )

carodejnice okamzite spalit.mr.Trump se neda,god bless you.....😇😇😇😇😇😇😇😇😇😎😎😎😎😎😎😎😎

Zobrazit celou diskusi
Další videa