Běžte domů a mějte sex, navrhuje švédský radní. Pauzu v práci by proplácel

Švédský radní navrhuje v práci zavést placenou přestávku na sex s partnerem.  (Autor: Profimédia/google)
Autor: bk - 
21. února 2017
21:15

Radní švédského města Övertorneå přišel s neobvyklým nápadem, jak upravit tamní zákoník práce. Per-Erik Muskos navrhuje, aby zaměstnanci měli placenou hodinovou přestávku, během které by měli čas jít domů a mít sex se svými partnery. Cílem návrhu je prý zlepšení mezilidských vztahů.

„Existuje mnoho studií, které dokazují, že sex je zdravý,“ řekl radní pro agenturu AFP. Rovněž uvedl, že v dnešní době na sebe nemají páry dostatek času. Hodina placené pauzy by proto pomohla zlepšit partnerské vztahy.

Agentura položila Muskosovi dotaz, jak chce zajistit, že v danou přestávku budou opravdu zaměstnanci trávit čas se svými partnery a nebudou ho využívat pro jiné aktivity. Radní odvětil, že vše záleží na důvěře nadřízených. „Nedá se zaručit, že zaměstnanec nepůjde například na procházku, řekl.

Radní Muskos svému návrhu stoprocentně věří a podle svých slov nevidí žádný důvod k tomu, aby neprošel. Otázkou je, jak se k němu postaví další politici.

V Česku chce ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová (ČSSD) podpořit vyšší porodnost sérií změn v přídavcích a daňových slevách na děti a u mateřské i rodičovské dovolené. Placenou sexuální pauzu v práci zatím ale ještě na zkvalitnění rodinného života nenavrhla.

Podívejte se na duel o rodinné politice mezi ministryní Marksovou a poslankyní Markétou Adamovou z TOP 09:

Video Duel Marksová 1. díl - Jaroslav Šimáček, Lukáš Červený

Koprofka ( 21. února 2017 23:03 )

Ale proplatyt bich sy to klydně nechala, bich sy mysto seksu zaskočyla vedle do vobchoďáku na mega slevi a von bi se vorgazmus dostavyl s těch slev

Koprofka ( 21. února 2017 22:56 )

 Bježte domů a mějte seks Přátelé, a co mám dělat, gdyš to za hodně tam y sspjet skrátka nestyhám ???

tomik007 ( 21. února 2017 22:55 )

ANO - on se zjevne boji aby mu tam v poledne nezaskocil uprchlik

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud