Kocour byl obalený kilogramy srsti: Našel domov u pracovníka útulku

Autor: bop - 
15. 1. 2017
22:27

Kocourek Sinbad to neměl jednoduché. Našli ho u staršího pána, který se nedokázal postarat pořádně ani sám o sebe – a na Sinbadovi byl nedostatek péče jasně patrný... Sinbad s sebou nosil takový náklad zplstnatělé srsti, že nemohl pořádně používat své zadní nohy, a ty postupem času atrofovaly.

Kocour žil se starším pánem, u kterého ho objevil pečovatel. Majitel Sinbada už na péči o něj žalostně nestačil, a tak byl kocourek umístěn do útulku. Zvířátko vážilo dohromady i s neuvěřitelným nákladem zplstnatělé srsti kolem 3,5 kg. Když ho oholili, zjistili, že přes dvě kila váhy tvořil jen kožich.

„Byl tak tolerantní a milý během toho stříhání, které bylo vysilující. Trvalo to hodiny,“ řekl Elliot Serrano z útulku pro server boredpanda.com. „Museli jsme ho nutit, aby trochu jedl, abychom se ujistili, že jeho zažívací systém je stále funkční a že má v pořádku ledviny,“ dodává.

Když se Elliot o Sinbada staral, všiml si, jak je zvíře přátelské a jak má navzdory nemilému osudu rádo lidi. „Měli bychom si z něj vzít ponaučení,“ říká na adresu zanedbaného tvorečka. Nakonec si pracovník útulku statečného kocoura nechal.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

azeretaknelam ( 16. ledna 2017 00:13 )

 Loterantni kocou....aha

tomik007 ( 15. ledna 2017 23:08 )

KOCOU V OTACH

Zobrazit celou diskusi
Další videa