Sobota 13. dubna 2024
Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc
Polojasno 22°C

Polský řidič kamionu byl při masakru v Berlíně naživu. Bojoval s útočníkem

Autor: ČTK, abo - 
21. prosince 2016
08:55

Polský řidič kamionu zemřel až po masakru na berlínském vánočním trhu. S odvoláním na výsledky pitvy o tom dnes informoval deník Bild. Předtím se v kabině řidiče strhl zápas, při němž polský řidič dost možná zabránil ještě větší katastrofě. Při pondělním útoku na vánoční trh v centru Berlína zemřelo 12 lidí a další desítky utrpěly těžká zranění.

 

Nejčtenější německý deník uvedl, že sedmatřicetiletý Polák Lukasz U. byl malorážní zbraní zastřelen, až když se kamion po průjezdu částí vánočního trhu zastavil. Dosud se spekulovalo, že zemřel dříve, možná již v momentě, kdy pachatel kamion zcizil.

Na těle polského řidiče se našly také rány nožem, z čehož vyšetřovatelé usuzují, že v kabině kamionu se zápasilo. Podle Bildu je možné, že Lukasz U. sedící na místě spolujezdce v poslední chvíli stočil volant nákladního vozu, aby na trhu nepřejel ještě více lidí. Kamion trhem neprojel přímo, ale po 60 až 80 metrech skončil na silnici vedoucí po jeho okraji.

Video 3D animace ukazuje, jak proběhl teror na vánočním trhu v Berlíně. - Blesk TV
Video se připravuje ...

VŠE O ÚTOKU V BERLÍNĚ ČTĚTE ZDE

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

dzambulka007 ( 21. prosince 2016 18:34 )

A zkurvené sestře také.

Hunt ( 21. prosince 2016 14:03 )

carmin:Už ve škole jsi uměl hov.no a tak ty prase bolševické táhni do Ruska!

Hunt ( 21. prosince 2016 14:01 )

Jugoslávští(srbští) bolšáni dostali správně přes tlamu!

jity ( 21. prosince 2016 13:02 )

Ten řidič kamionu si asi také prožil muka, zraněný a ještě měl bý zastřelen. Kdo ví co se v tom kamionu odehrálo, to už se asi nedozvíme. 

pekaaaros ( 21. prosince 2016 12:03 )

přidej ještě to, že se tam našly doklady Tunisáka. hochu to jsou takový drby. a i kdyby. tady vidíš to zdegenerovaný přemýšlení západu. Prostě seš terorista z řad islámských migrantů? Je to průser. seš terorista z řad dětí islámských migrantů minulé generace? Pak je vše v pořádku. takhle hloupí jsou na západě. jak kdyby nebylo jedno, jestli jsi přijel na velbloudovi dneska, nebo před 50 lety přijeli na velbloudovi tví rodiče.

Zobrazit celou diskusi