Letadlo s policisty zmizelo z radarů: Nejspíš se zřítilo

Autor: ČTK - 
3. prosince 2016
13:42

Indonéské policejní letadlo dnes ztratilo kontakt s řídícím střediskem a úřady se obávají, že se pohřešovaný stroj zřítil a zahynulo v něm 15 osob. Stroj vzlétl z ostrova Bangka u jihovýchodního pobřeží Sumatry a mířil na ostrov Batam jižně od Singapuru, oznámila agentura Reuters s odvoláním na policejní zprávu.

S kontrolní věží ztratilo letadlo kontakt asi 50 minut po startu. Záchranáři po něm pátrají v oblasti mezi ostrovy Mensanak a Sebangka. Podle nich už byly nalezeny předměty očividně pocházející z pohřešovaného letadla jako sedadla, zavazadla a dokumenty.

"Našli jsme trosky," potvrdil agentuře Reuters šéf Indonéské pátrací a záchranné agentury (BASARNAS).

Jak řekl, jeho tým prohledává oblast o rozloze skoro 700 čtverečních kilometrů. Nasazena jsou tam čtyři plavidla i čluny námořnictva. Je zatím ještě příliš brzy na potvrzení toho, že nikdo nehodu nepřežil, řekl šéf záchranářů. Žádné zprávy o případných přeživších podle něj ale nejsou k dispozici a záchranáři zatím neobjevili ani těla obětí.

PanHamasajt ( 3. prosince 2016 17:07 )

 ze se zriti zrovna s nekym kdo haji prava vobcanu no do velkeho zadku toto uz me fakt sere 💪

starypes ( 3. prosince 2016 16:35 )

Ozubená pleš má v šestce vpravo nahoře zabudovaný zlatý padák pro případ ztroskotání vlády.

jardavozembouch ( 3. prosince 2016 15:46 )

 posledni dobou je tech letadlopadu nejak moc. dival jsem se na opacko kanadskeho cyklu "letecke katastrofy" a usoudil, ze nejbezpecnejsi je jit pesky - tedy pokud na vas nespadne kus cestujiciho nebo trosky letadla. sice ten pad trva jen par sekund, ale i ty se musi zdat jako hodiny hruzy

agfor ( 3. prosince 2016 14:39 )

To pořád padají letadla, ale s plešatým zubem ne a ne spadnout.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud