Pošlete nám pohlednici z Česka, prosí belgičtí školáci: Zasypem je? Hecuje se internet

25. 11. 2016
11:24

Internetem se šíří nová výzva. Dva školáčci z Belgie prosí, aby jim lidi poslali pohled z České republiky. Učí se o Evropské unii a mají připravit prezentaci pro své spolužáky právě o Česku. Na Facebooku se objevila jejich fotografie, kde prosí o pomoc.

„Ahoj, jsme Michael a Tjerre z Belgie. Učíme se o Evropské unii a dostali jsme za úkol Českou republiku. Před třídou budeme dělat prezentaci o téhle zemi. Chtěli bychom vás požádat o pomoc. Mohli byste nám poslat pohlednice ve vašem jazyce? Mnohokrát vám děkujeme. Micheil a Tjerre,“ stojí na obřím vzkazu s českou vlajkou, který drží jeden z chlapců.

Druhý drží obálku s adresou:
Basisschool PAleiS
Michiel and Tjerre
Wijkstraat 16/5
3590 Diepenbeek
Belgium

Fotka se začala rychle šířit internetem. Uživatelé se baví. Nejprve ji sdíleli cizinci, zakrátko se dostala mezi české uživatele. Ozvali se také Češi, kteří žijí v Lucemburku. Také ti mohou poslat pohled, ale pro jinou dvojici, která má připravit prezentaci právě o Lucembursku. Jejich adresa je:

Basisschool PAleiS
Luna and Noor
Wijkstraat 16/5
3590 Diepenbeek
Belgium

Pokud by někdo chtěl poslat dětem pohled ve slovenštině ze Slovenska, adresa je zde: 

Basisschool PAleiS
5.1 and 5.2
Wijkstraat 16/5
3590 Diepenbeek
Belgium

Projekt končí za tři týdny. Kolik pohledů kluci dostanou?

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

agfor ( 25. listopadu 2016 15:47 )

Nepotřebuje náhodou Česká pošta zvýšit zisk ?

Zobrazit celou diskusi
Další videa