Putinova tajná rodina? Milenka ruského prezidenta vyvedla děti do společnosti

Autor: red - 
30. září 2016
18:22

Konečně do toho praštili?! Údajná milenka ruského prezidenta Vladimira Putina (63) se po delší době ukázala na veřejnosti. Alina Kabajeva (32) se zoufale snažila před novináři maskovat snubní prsten. Co ale ukrýt nemohla, byly dvě děti, které vzala na akci s sebou.

Někdejší ruská olympijská gymnastka a údajná milenka ruského prezidenta Alina Kabajeva (32) se po delší době objevila na veřejnosti a hned způsobila obrovský poprask. Prst jí totiž zdobil snubák, který se ale pokoušela vší silou před novináři ukrýt. Navíc s ní na akci byli dva malí chlapci. Byli to snad Putinovi levobočci?

Prezidentovo soukromí zůstává pro většinu Rusů zahaleno tajemstvím. Vladimir Putin se v roce 2014 rozvedl s manželkou Ljudmilou. Prezidentova aféra s bývalou gymnastkou ale podle zvěstí začala už v roce 2006. V roce 2009 se jim pak měl narodit první syn Dmitrij, o tři roky později pak další dítě.

Loni v březnu svědci švýcarskému deníku Blick sdělili, že těhotnou Kabajevu zahlédli na soukromé klinice sv. Anny ve švýcarském Luganu. Putin údajně v tu samou dobu přenocoval v Luganu u svých přátel. Soukromá klinika sv. Anny odmítla údajnou přítomnost Putina či Kabajevové komentovat. Západní média se tedy ptají: Kolik dětí vlastně ruský prezident má?

 

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

sendresak ( 1. října 2016 11:55 )

marais ( 1. října 2016 11:02 )

je to stále záhadou, zda ta CABAJEVA je jeho... stále ukazují její fotky coby gymnastky, ale někde byla její současná fotka a vypadala že má metrák...

tgbg ( 1. října 2016 09:59 )

Mongol má samé mongoly.

zetka77 ( 1. října 2016 08:37 )

mescaIin ( 1. října 2016 08:13 )

on teď žije s tvoji bývalou manželkou?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud