Královna Alžběta II. je vzteky bez sebe: Její strážce šňupal ve službě kokain!

Autor: lm - 
12. září 2016
19:23

Místo ochrany královské rodiny si dával do nosu! Británie je v šoku z chování královnina strážce majora Jamese Colebyho (41), který byl natočen, kterak šňupe kokain přímo z čepele svého ceremoniálního meče.

Nejlepší z nejlepších. Jen tací se stanou členy královniny gardy, která má na starosti bezpečí britské královské rodiny. Jedním z nich byl i major James Coleby, veterán z Iráku a Afghánistánu, který velel 15 mužům v St. James's Palace. Do té doby, než ve službě provedl něco nepochopitelného.

James Coleby měl na starosti bezpečnost princezen Eugenie (26) a Beatrice (28), vnuček královny Alžběty II. (90), které palác obývají. Během večerní služby minulé pondělí si major spolu s kapitánem Alexem Ritchiem (27) přinesli kokain a dali si pořádně do nosu.

„Kolik? Tak pět centimetrů? Chceš toho pět centimetrů? Jestli to zvládneš, tak na mě uděláš dojem,“ říká Ritchie Colebymu, zatímco kokain drtí a připravuje »lajny« na čepeli ceremoniálního meče. Coleby se poté s úsměvem předkloní a kokain vyšňupe. 

Třicetisekundové video natočil nadporučík Charles McLean (27), který ho následně omylem zaslal jiné osobě. Nahrávku nakonec získal a zveřejnil britský deník The Sun. Ihned poté se případem začalo zabývat i ministerstvo obrany a tři zmíněné vojáky čeká vyšetřování.

„Co kdyby v tu chvíli na královskou rodinu zaútočili teroristé? Měli by je ochraňovat a namísto toho si královsky dávali do nosu. Královna bude vzteky bez sebe,“ rozčílil se nejmenovaný zdroj z královské gardy citovaný deníkem The Sun.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

xiiioma ( 12. září 2016 20:00 )

Asi měl lepší matroš než ona.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud