Úterý 21. května 2024
Svátek slaví Monika, zítra Emil
Oblačno, déšť 22°C

Parašutista odvysílal živě svou smrt na Facebooku: Dnes poletíte se mnou, řekl a za chvíli zemřel

Autor: rc - 
28. srpna 2016
22:03

„Dnes poletíte se mnou,“ vzkazuje parašutista svým fanouškům na Facebooku ještě předtím, než se vrhne z hory dolů oblečený do speciální letecké kombinézy zvané wingsuit. Tentokrát však odvážný kousek osmadvacetiletého parašutisty skončil tragicky…

Z vrcholku hory oblečený do speciálního obleku wingsuit se vrhl osmadvacetiletý Ital. Armin Schmieder se vydal do Alp na oblíbené místo parašutistů blízko Kanderstegu ve Švýcarsku. Měl to být jeden z jeho nejlepších adrenalinových zážitků, o který se dokonce rozhodl podělit se svými fanoušky a přáteli na Facebooku.

„Dnes poletíte se mnou,“ říká nadšený Armin, pak uklidí svůj telefon a vrhá se střemhlav dolů. Po několika okamžicích je slyšet křik a zvuk nárazu. Zděšení fanoušci začali psát zprávy, zda je Schmieder v pořádku, ale vše zůstalo bez odpovědi.

Tělo mladého letce našla tamní policie poblíž Kanderstegu. Proč k tragédií došlo, není jasné a případem se zabývá policie. „On byl zkušený parašutista, ale ve wingsuit obleku létal pouhý rok,“ řekl DailyMailu Schmiederův kamarád.

spania ( 29. srpna 2016 12:29 )

Smutné.Škoda jeho mladého života.

Zobrazit celou diskusi